Олександр Казік з Вінниччини виборов "золото" на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону

. Українські біатлоністи на чемпіонаті світу. Фото: Національний паралімпійський комітет України, Facebook

Золоту медаль на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону виборов паралімпієць з Вінниччини Олександр Казік. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Національного паралімпійського комітету України.

Змагання проходять у шведському Естерсунді. Розпочалися вони 21 січня і триватимуть до 29 числа. Участь у чемпіонаті взяли біатлоністи з 19 країн світу. Команду України представляють 24 спортсмени з інвалідністю.

У перший змагальний день чемпіонату світу (біатлон, спринт, 7,5 км) Олександр Казік (гайд Сергій Кучерявий) здобув золоту медаль. Спортсмен родом із міста Бар, має вади зору.

У перший день нагороди бронзові нагороди здобули волинянка Богдана Конашук (клас стоячи) та Сергій Романюк (клас стоячи) із Закарпаття.

Олександр Казік — український лижник, біатлоніст, майстер спорту України міжнародного класу з біатлону, дворазовий срібний призер зимових Паралімпійських ігор 2018 у Пхьончхані. У грудні 2022 він виборов золоту нагороду на зимовому Кубку світу з лижних перегонів та біатлону. У березні того ж року спортсмен став переможцем зимової Паралімпіади в Пекіні.

• У Вінниці відбувся всеукраїнський дитячий хокейний турнір "Ice Storm"