На автомобілі для ЗСУ: під час концерту-лотереї у Вінниці зібрали понад 200 тисяч гривень

На автомобілі для ЗСУ: під час концерту-лотереї у Вінниці зібрали понад 200 тисяч гривень

На автомобілі для ЗСУ: під час концерту-лотереї у Вінниці зібрали понад 200 тисяч гривень
. Фото ілюстративне/pravdatutnew

Майже 200,5 тисяч гривень для ЗСУ зібрали на благодійному онлайн концерті-лотереї, що організував вінницький міський палац мистецтв "Зоря" у Вінниці. За ці гроші придбають автомобілі захисникам. Про це йдеться на сайті Вінницької міськради.

Серед призів лотереї була картина з пам’ятними місцями Вінниці з колекції міського голови Сергія Моргунова, футболка капітана Збірної України Андрія Ярмоленка з підписами усієї команди, індивідуальне музичне привітання від лідера Pianoboy – Дмитра Шурова. А також рожева панама від Kalush Orchestra з автографами гурту та брендове худі від Павла Зіброва та інші.

Загалом вдалось продати 1002 квитки та зібрати 200 400 гривень. 12 лотів знайшли своїх нових власників.

"Квитки були придбані не лише в Україні, а й в Канаді, США, Ізраїлі та Німеччині. Військові кажуть, що у зоні активних бойових дій авто "живуть" короткий період, тому вони потрібні постійно. За вже зібрані кошти з продажу квитків ми придбали одну автівку. Залишилось дозбирати на ще одну – не вистачає менше третини. Для цього у суботу, 18 червня, проведемо онлайн-гру "Що? Де? Коли?". Все буде Україна!" – зазначає директор Міського Палацу мистецтв Євген Майданик.

На благодійному концерті наживо виступали Пан Карпо, гурт "Sunrise" та Влад Гнатовський, співаки Аліна Дробасюк і Вадим Курилех.

Читайте також

  • "Хлібне перемирʼя": у Вінниці на премʼєру вистави на повість Жадана прийшли понад триста глядачів
  • Маскувальні сітки, аптечки та провізія: як працює волонтерський центр на Вінниччині

На початок