Позачергові вибори в Уланівській ТГ на Вінниччині. Що відомо про кандидатів

Позачергові вибори в Уланівській ТГ на Вінниччині. Що відомо про кандидатів

31 жовтня в Уланівській територіальній громаді, що на Вінниччині, обиратимуть голову. Рішення про проведення позачергових виборів парламент ухвалив у звʼязку зі смертю у квітні тодішнього новообраного у січні очільника громади Олександра Крученюка.

На вибори йти вирішили 5 людей. Один із них згодом, Юрій Фаринюк, свою кандидатуру зняв. Суспільне зібрало інформацію про чотирьох претендентів на посаду голови громади.

Позачергові вибори в Уланівській ТГ на Вінниччині. Що відомо про кандидатів
Петро Гладкий.

Гладкий Петро Анатолійович. 49 років. Народився та проживає у селі Рогинці Хмільницького району. Освіта вища. Тимчасово не працює. Безпартійний. На виборах самовисуванець.

Декларація. Петро Гладкий за 2020 рік задекларував у Рогинцях дві земельні ділянки (57 200 та 19 100 кв. м), квартиру (48,4 кв. м) у Вінниці, а також автомобіль вантажний OPEL, 2014.

Доходи. Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи, — 276 747 грн, надання майна в лізинг — 20 000 грн.

Позачергові вибори в Уланівській ТГ на Вінниччині. Що відомо про кандидатів
Олександр Гоцуляк.

Гоцуляк Олександр Васильович. 31 рік. Родом із Тульчина. Проживає у с. Стрижавка Вінницького району. Освіта вища. Працює секретарем Уланівської сільської ради. На вибори йде від політичної партії "Українська стратегія Гройсмана", членом якої є.

Декларація. Олександр Гоцуляк у декларації за 2020 рік вказав, що є власником будинку (173 кв. м) та земельної ділянки (2 500 кв. м) у с. Гавришівка Вінницького району, а також землю (20 000 кв. м) у с. Михайлівка Тульчинського району. Також на ньому зареєстрований легковий автомобіль HONDA ACCORD, 2015.

Доходи. Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: Вінницький апеляційний суд — 33 345 грн, СТОВ "Відродження-2008" — 105 000 грн. Дохід від надання майна в оренду — ФГ "Родина В" — 7 665 грн, благодійна, у тому числі гуманітарна допомога, — 2930 грн (ФГ "Родина В").

Грамарчук Михайло Васильович. 51 рік. Народився та проживає у селі Рибчинці Хмільницького району. Освіта середня спеціальна. Не працює. Безпартійний. Самовисуванець. Декларації за 2020 рік немає.

Мироненко Леонід Михайлович. 64 роки. Народився у с. Ступник Хмільницького району. проживає у с. Кустівці. Освіта вища. Пенсіонер. Безпартійний. На виборах - самовисуванець. Декларації за 2020 рік немає.

Читайте також

  • Позачергові вибори на Вінниччині. Що відомо про кандидатів на посаду Липовецького міського голови
  • Кандидата-двійника на посаду очільника громади у Липовці зняли з виборів
На початок