Новини

Велоспорт на Суспільне Спорт

Уперше за 100 років весь олімпійський подіум у велоспорті зайняла одна країна. Як це сталося
Велоспорт на Олімпіаді-2020
У Франції заарештували фанатку, яка спричинила аварію на Тур де Франс. Їй загрожує 2 роки в'язниці Оновлено Новини в Світі
Під час старту Тур де Франс відбувся масовий завал велосипедистів. Як це сталося: відео Новини в Світі
·
18-річний Пономар став наймолодшим переможцем чемпіонату України з велоспорту
18-річний Пономар став наймолодшим переможцем чемпіонату України з велоспорту Новини в Україні
Велогонщик Марк Падун здобув історичну перемогу для України на рівні Світового туру Новини в Україні
·
Український велогонщик Падун здобув найбільшу перемогу у своїй кар'єрі
Український велогонщик Падун здобув найбільшу перемогу у своїй кар'єрі Новини в Україні
·
Крітеріум ду Дофіне-2021: сьомий етап, як українець Марк Падун виграв етап велогонки Крітеріум ду Дофіне, відео етапу та коментар Марка
18-річний українець - наймолодший велосипедист, який фінішував на Джиро д'Італія за останні 93 роки Новини в Україні
Джиро д'Італія-2021: українець Андрій Пономар став наймолодшим фінішером велогонки за останні 93 роки, які результати він показав, результати гонки
Білорусь позбавили права на проведення чемпіонату Європи-2021 з велотреку
Білорусь позбавили права на проведення чемпіонату Європи-2021 з велотреку Новини в Світі
Європейський союз велосипедистів (ЄСВ) позбавив Білорусь права провести чемпіонат Європи з велотреку, який мав відбутися у 2021 році. Про це повідомляє прес-служба організації.
Велосипедистка Беломоіна через проблеми зі здоров'ям пропустить найближчий старт. Що сталося Новини в Україні
18-річний українець виступить на Джиро д'Італія. Він буде наймолодшим учасником гонки за 90 років Новини в Україні
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт