Новини

Велоспорт на Суспільне Спорт

Жоден із українців не фінішував у груповій гонці: як закінчився чемпіонат Європи з велошосе
Новини в Україні
Збірна України оголосила склад на чемпіонат Європи з велоспорту: хто у заявці
Збірна України оголосила склад на чемпіонат Європи з велоспорту: хто у заявці Новини в Україні
"Він врятував етап". Українець Падун допоміг своїй команді здобути перемогу на багатоденці Вуельта Новини в Україні
Попова вперше за три роки виграла медаль на чемпіонаті світу з маунтинбайку-елімінатору: відео Новини в Україні
·
Американка українського походження завоювала медаль Паралімпіади вже в четвертому виді спорту Новини в Світі
У України вже 56 медалей на Паралімпіаді: "срібло" вибороли у легкій атлетиці і шосейному велоспорті Новини в Україні
Паралімпійські ігри-2020: дві срібні медалі України в легкій атлетиці та велоспорті (сьомий змагальний день), Єгор Дементьєв та Оксана Ботурчук
Україна здобула 12-у медаль Паралімпіади-2020: "бронзу" виграв велогонщик Дементьєв Новини в Україні
Україна здобула дванадцяту медаль Паралімпійських Ігор у Токіо. Велогонщик Єгор Дементьєв виграв "бронзу" у гонці переслідування: як це сталося
"Після ейфорії було спустошення". Віцечемпіонка Олімпіади Старікова - про "срібло" та емоції в Токіо Ексклюзивно Новини в Україні
·
Велосипедистка Олена Старікова в останній день Олімпіади-2020 виграла для збірної України 19-ту медаль і своє перше олімпійське "срібло". Після Ігор Старікова розповіла Суспільне Спорт про свої емоції в Токіо
"Хотілося б мати новий велотрек". Срібна призерка Олімпіади - про стан велоспорту в Україні Ексклюзивно Новини в Україні
·
Велосипедистка Попова показала особистий рекорд на чемпіонаті Європи, Беломоіна вперше поза топ-15 Новини в Україні
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу