Новини

Велоспорт на Суспільне Спорт

Українка Старікова ефектно здобула рекордну медаль на чемпіонаті Європи з велотреку: відео
Велоспорт
Британка змагалась вагітною на Олімпіаді-2020 і виграла "срібло". Що про це відомо Новини в Світі
·
Україна стартує на чемпіонаті Європи з велотреку: хто в заявці та коли фінали
Україна стартує на чемпіонаті Європи з велотреку: хто в заявці та коли фінали Новини в Україні
Жоден із українців не фінішував у груповій гонці: як закінчився чемпіонат Європи з велошосе Новини в Україні
Збірна України оголосила склад на чемпіонат Європи з велоспорту: хто у заявці
Збірна України оголосила склад на чемпіонат Європи з велоспорту: хто у заявці Новини в Україні
"Він врятував етап". Українець Падун допоміг своїй команді здобути перемогу на багатоденці Вуельта Новини в Україні
В Іспанії підійшла до завершення одна із найвідоміших багатоденок у велоспорті Вуельта. У неділю, 5 вересня, відбувся останній етап Падрон - Сантьяго-де-Компостелле, перемогу у якому здобув гонщик Jumbo-Visma Прімож Рогліч.
Попова вперше за три роки виграла медаль на чемпіонаті світу з маунтинбайку-елімінатору: відео Новини в Україні
·
У австрійському Ґраці завершився чемпіонат світу з маунтинбайку-елімінатору. Єдина представниця України на цих змаганнях – велосипедистка Ірина Попова – завоювала "бронзу".
Американка українського походження завоювала медаль Паралімпіади вже в четвертому виді спорту Новини в Світі
Американська спортсменка Оксана Мастерз здобула своє перше "золото" на Паралімпійських іграх-2020 у Токіо. Мастерз стала найкращою в роздільній шосейній гонці серед жінок у класах H4–5.
У України вже 56 медалей на Паралімпіаді: "срібло" вибороли у легкій атлетиці і шосейному велоспорті Новини в Україні
Україна здобула 12-у медаль Паралімпіади-2020: "бронзу" виграв велогонщик Дементьєв Новини в Україні
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів