Новини

Велоспорт на Суспільне Спорт

Спортивний календар 2022 року: від Олімпіади-2022 до чемпіонату світу з футболу
Новини в Україні
3-разову чемпіонку світу з велоперегонів помістили у медичну кому через важку травму голови Новини в Світі
"Такого не бачив 30 років". Український велосипедист Падун вразив керівника нової команди Новини в Україні
"Він виграє етап ґрандтуру". Українець Марк Падун виступатиме за американську велокоманду: що відомо Новини в Україні
Українка Олена Старікова перемогла в останній гонці дебютної Ліги чемпіонів з велотреку: відео Новини в Україні
·
Український велогонщик Марк Падун потрапив у сферу інтересів однієї з найсильніших команд світу Новини в Україні
Український велогонщик Марк Падун потрапив у сфери інтересів однаєї з найсильніших команд світу - британської Ineos Grenadiers. Що про це відомо
Команду українського велогонщика Падуна підозрюють у порушенні антидопінгових правил ЗМІ Новини в Україні
Професійну велокоманду Bahrain Victorious, за яку виступає український велогонщик Марк Падун, звинувачують у порушенні антидопінгових правил. Про це повідомляє видання Cycling News.
Чемпіонат світу з велотреку: хто виступатиме у складі України та розклад фіналів Новини в Україні
У французькому Рубе стартує чемпіонат світу з велотреку, в якому візьме участь і збірна України. Триватиме чемпіонат з 20 до 24 жовтня. Змагання відбудуться без лідерки української команди.
Українка Старікова ефектно здобула рекордну медаль на чемпіонаті Європи з велотреку: відео Велоспорт
Британка змагалась вагітною на Олімпіаді-2020 і виграла "срібло". Що про це відомо Новини в Світі
·
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу