"Хуст" не може надати футболістам гарантій безпеки": клуби із Закарпаття і Тернопільщини об’єднаються

"Хуст" не може надати футболістам гарантій безпеки": клуби із Закарпаття і Тернопільщини об’єднаються

Закарпатський футбольний клуб "Хуст"
Закарпатський футбольний клуб "Хуст". ФК "Хуст" | Facebook

Закарпатський футбольний клуб "Хуст" у новому сезоні чемпіонату України базуватиметься у Тернополі та об’єднається з ФАТ "Подоляни".

Цю інформацію у коментарі для "Українського футболу" підтвердив президент ФК "Хуст" Михайло Мадярчик.

За його словами, аматорський колектив ФАТ "Подоляни" з Тернополя об’єднується з "Хустом" в єдиний футбольний клуб, який гратиме у сезоні 2024/25 років у Першій лізі під назвою "Хуст-Подоляни".

"Офіційно ми поки що не оформили всю цю процедуру. Такий крок, як об'єднання, є вимушеним. Нарізі в умовах війни "Хуст" не має можливості запрошувати до себе гравців. І мова не про фінанси. Клуб не може надати футболістам гарантій безпеки, отримати бронювання від армії. Через це сформувати колектив дуже складно, оскільки гравці не хочуть їхати на Закарпаття, бо регіон у нас такий. Прикордонний. Занадто активний", — сказав Михайло Мадярчик.

ФК "Хуст" включений у склад учасників Першої ліги на наступний сезон. "Подоляни" теж проводили атестацію, щоб отримати статус професійного клубу.

Раніше закарпатський клуб програв "Звягелю" за сумою двох перехідних матчів та вилетів у Другу лігу. Але "Дружба", яка отримала право на вихід у Першу лігу, знялася зі змагань.

Базовий день початку змагань у Першій лізі — 25 липня.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок