На гумовому човні хотіли перепливти Тису: на Закарпатті затримали 5 чоловіків, які намагались потрапити до Угорщини

На гумовому човні хотіли перепливти Тису: на Закарпатті затримали 5 чоловіків, які намагались потрапити до Угорщини

На Закарпатті затримали 5 чоловіків, які намагались потрапити до Угорщини
На Закарпатті затримали 5 чоловіків, які намагались через Тису потрапити до Угорщини. Держприкордонслужба України — Західний кордон/Facebook

Ввечері 17 червня прикордонники Мукачівського загону затримали п'ятьох чоловіків, які намагалися через річку Тиса незаконно потрапити до Угорщини. З собою вони мали гумовий човен.

Про це повідомили на сторінці Західного управління Держприкордонслужби у Facebook.

За інформацією ДПСУ, чоловіків затримали за 150 метрів від кордону. Вони пошкодили загороджувальний парк та рухалися у бік Тиси. Під час затримання чоловіки намагалися втекти від прикордонників, тому останні здійснили кілька попереджувальних пострілів.

Затриманими виявилися троє жителів Вінниччини, один житель Харківщини та один житель Волині. За організацію незаконного перетину кордону чоловіки мали заплатити переправникам від 7000 до 10 000 доларів.

Наразі оперативники загону встановлюють причетних до спроби переправлення групи чоловіків через кордон.

Стосовно затриманих склали протоколи про адмінправопорушення, передбачені ст. 204-1Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України. та ст. 185.10Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону. КУпАП. Крім того, про пошкодження загороджувального паркану та виявлення у діях чоловіків ознак злочину передбаченого ст. 194Умисне знищення або пошкодження майна. ККУ, прикордонники повідомили правоохоронців. Справи скерували до суду.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок