Масштабне виготовлення фальсифікованого пального: на Закарпатті судитимуть п'ятьох чоловіків

Масштабне виготовлення фальсифікованого пального: на Закарпатті судитимуть п'ятьох чоловіків

Судитимуть 5 чоловіків, яких підозрюють у виготовленні фальсифікованого пального
На Закарпатті судитимуть п'ятьох чоловіків, яких підозрюють у незаконному виготовленні фальсифікованого пального. Закарпатська обласна прокуратура

На Закарпатті судитимуть п'ятьох чоловіків, яких підозрюють у незаконному виготовленні фальсифікованого пального.

Про це інформують на сайті Закарпатської обласної прокуратури.

Йдеться про схему, яку викрили у жовтні 2023 року. Тоді, під час обшуків на підпільному нафтопереробному заводі, виявили понад 600 тонн палива та обладнання для його виробництва на загальну суму майже 150 мільйонів гривень.

У ході слідства встановили, що директор цієї компанії налагодив нелегальний продаж палива сумнівної якості з виробничих потужностей підконтрольного йому нафтопереробного заводу у місті Мукачево. До організації оборудки залучив чотирьох працівників підприємства.

"Для виготовлення пального сумнівної якості учасники схеми тоннами купували нафту та газовий конденсат на аукціонах і переробляли для подальшого збуту фізичним та юридичним особам як на території підприємства, так і через мережу АЗС в області", — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох громадян за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту пального у складі організованої злочинної групи (ч. 3 ст. 28 — ч.ч. 1, 2 ст. 204 КК України). Чоловікам загрожує до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок