З дитячими кругами хотіли перепливти Тису: на Закарпатті затримали 4-х чоловіків, які намагались потрапити до Румунії

З дитячими кругами хотіли перепливти Тису: на Закарпатті затримали 4-х чоловіків, які намагались потрапити до Румунії

На Закарпатті затримали 4-х чоловіків, які хотіли через Тису потрапити до Румунії
На Закарпатті затримали 4-х чоловіків, які хотіли через Тису незаконно потрапити до Румунії. Держприкордонслужба України — Західний кордон/Facebook

Ввечері 29 травня прикордонники Мукачівського загону затримали чотирьох чоловіків, які намагалися через річку Тиса незаконно потрапити до Румунії. З собою вони мали два дитячі надувні круги.

Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управляння Держприкордонслужби України у Facebook.

За інформацією ДПСУ, до Румунії намагались незаконно потрапити двоє жителів Львівщини та жителі Закарпаття і Тернопільщини. За допомогою чоловіки звернулися до "ділків", яких знайшли у соціальних мережах.

"По прибуттю у місто Тячів чоловіків автівкою підвезли в прикордоння та вказали напрямок, де знаходиться річка Тиса. Крім того, їм на чотирьох дали два надувні дитячі круги. Самі ж організатори незаконного переправлення військовозобов'язаних через кордон втекли. За такі послуги чоловіки мали заплатити по 4000 доларів з кожного", — йдеться у повідомленні.

За 50 метрів до кордону чоловіків виявив прикордонний наряд. Один з них намагався втекти, тому прикордонники змушені були здійснити попереджувальні постріли.

Стосовно затриманих склали протоколи про адмінправопорушення, передбачені ст. 204-1 КУпАПНезаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України.. Крім того, стосовно чоловіка, який проігнорував законні вимоги прикордонного наряду, склали протокол за ст. 185-10 ККЗлісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону. України. Справи скерували до суду.

Наразі встановлюють коло людей, причетних до організації незаконного переправлення військовозобов'язаних через державний кордон.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок