Військовослужбовці зустрілися зі студентами: у Мукачеві провели патріотичну акцію "Ланцюжок незламності"

Військовослужбовці зустрілися зі студентами: у Мукачеві провели патріотичну акцію "Ланцюжок незламності"

Патріотична акція "Ланцюжок незламності"
Патріотична акція "Ланцюжок незламності", місто Мукачево, 30 квітня 2024 року. Закарпатський ОТЦК та СП/Facebook

У Мукачеві відбулася патріотична акція "Ланцюжок незламності". Вона започаткована за ініціативи Ради директорів фахових коледжів Запорізької області та громадської організації "Наші Мрії" і стала вже загальноукраїнською. Естафету з Мукачева передали в Івано-Франківську область.

Акцію "Ланцюжок незламності" провели в Мукачівському професійному аграрному ліцеї ім. Михайла Данканича. Військовослужбовці, які після поранень продовжують службу в ТЦК, зустрілися зі студентами.

"Мета ланцюжка: об’єднати учнів, познайомити з військовослужбовцями саме територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, щоб вони зрозуміли, що в територіальних центрах комплектування проходять службу військовослужбовці, які теж брали участь у бойових діях, поранені військовослужбовці. І передати ланцюжок далі, щоб нашу країну з’єднати ще більше, щоб всі регіони нашої України, і східні, і західні. І все робимо для найшвидшої перемоги", — розповів начальник відділу призову обласного ТЦК та СП підполковник Віктор Гресь.

Військовослужбовець Микола Павлов із позивним "Ніксон" у 2022 році приїхав із родиною з Харкова. Добровільно долучився до лав ЗСУ. Чоловік каже, що після поранення та реабілітації вирішив бути корисним у ТЦК.

"Поїздив по всіх донецьких гарячих точках, попрацювали з хлопцями. Але так трапилося, що вже в Херсоні отримав поранення, пів року лікувався. І у 2023 році був переведений на службу в Ужгородський ТЦК та СП", — розповідає Микола Павлов.
"Воїни, які приїхали до нас, показали свою мужність, вони показали, на що вони спроможні. Вони розказали правду, що зараз відбувається на бойових точках нашої держави", — ділиться враженнями учень ліцею Дмитро.
Військовослужбовці зустрілися зі студентами: у Мукачеві провели патріотичну акцію "Ланцюжок незламності"
Патріотична акція "Ланцюжок незламності", місто Мукачево, 30 квітня 2024 року. Суспільне Ужгород/Діана Шух
"Я вірю, що такі зустрічі будуть прививати любов до держави, до наших Збройних сил, до захисників і захисниць", — додає директор Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. Михайла Данканича Василь Ковбаско.

Далі акцію "Ланцюжок незламності" проведуть в Івано-Франківській області.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок