Рекрутинг у ЗСУ: які вакансії наявні в Закарпатській ТрО та чим відрізняється рекрутер від ТЦК

Рекрутинг у ЗСУ: які вакансії наявні в Закарпатській ТрО та чим відрізняється рекрутер від ТЦК

68 окремий батальйон 101-ї бригади Закарпатської ТрО проводить рекрутинг до своїх лав. Що таке рекрутинг та які вакансії наявні у бригаді в ефірі "Суспільне. Студія" розповів рекрутер 68-го окремого батальйону 101-ї бригади Закарпатської тероборони, бойовий медик роти вогневої підтримки Олексій Любецький.

За словами Олексія Любецького, його бригада шукає як чоловіків, так і жінок різного віку, які готові вступити до війська — до територіальної оборони Закарпаття.

"Нас цікавлять люди різних професій. Є вакансія і бухгалтера, і кухаря. Також необхідні зв'язківці, люди які володіють навичками тактичної медицини, і це не обов'язково медики. У бригаді ТрО наразі наявні вакансії оператора дронів та стрільця", — розповідає Олексій Любецький.

За словами рекрутера, щоб доєднатися до ТрО найперше треба пройти співбесіду, за результатами якої, бригада формує відповідне подання до ТЦК та СП. Перед мобілізацією, людина матиме ще щонайменше тиждень, щоб залагодити всі свої справи.

"В ТЦК людина пройде ВЛК, далі підпише всі неохідні папери і, якщо в людини відсутня строкова військова служба, її направлять на 5 тижнів до навчального центру в Рівне, або у Ворзелі. Після п'яти тижнів навчання вона приїжджає до нас, на Сумщину, де додатково проведемо ще своє навчання. Після такої підготовки людину введуть в курс справи й вона почне займатися тією чи іншою справою", — розповідає Олексій Любецький.

Олексій Любецький зауважує, щоб рекрут потрапив саме до їхнього батальйону, він має підписати контракт і з ТЦК його відправлять в навчальну частину сил ТрО.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок