На Закарпатті засудили до 10 років ув'язнення жителя Херсона за обвинуваченням у співпраці з окупаційною владою

На Закарпатті засудили до 10 років ув'язнення жителя Херсона за обвинуваченням у співпраці з окупаційною владою

Вирок суду
Вирок суду. Фото ілюстративне: УНІАН

На Закарпатті суд виніс вирок жителю міста Херсон, якого обвинувачують у добровільній співпраці з окупаційною владою РФ. Чоловіка засудили до 10 років позбавлення волі.

Про це Суспільному повідомила речниця СБУ в Закарпатській області Ванда Мільо.

За її словами, судовий розгляд здійснювався в Ужгородському міськрайонному суді в порядку спеціального судового провадження, за відсутності обвинуваченого.

"Після захоплення міста Херсон військами РФ, чоловік погодився очолити "відділ контролю за експлуатацією будівель і споруд і капітального ремонту міністерства охорони здоров’я Херсонської області". Будучи прихильником "руського міра", він співпрацював із загарбниками та на займаній "посаді" займався утриманням будівель, споруд і навколишньої території, організовував їх ремонт", — розповіла Ванда Мільо.

Ужгородський міськрайонний суд визнав чоловіка винним за ч. 5 ст. 111-1Колабораційна діяльність Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на 10 років. Вирок, згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу, набрав законної сили.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок