На Закарпатті гравці Національної збірної України готуються до відбіркових матчів чемпіонату світу з гандболу

На Закарпатті гравці Національної збірної України готуються до відбіркових матчів чемпіонату світу з гандболу

Збори чоловічої Національної збірної стартували в селі Баранинці Ужгородського району 10 березня. Готувалися гравці до матчів відбору на чемпіонат світу 2025 проти Естонії.

Участь у матчах відбору на Чемпіонаті світу 2025 проти Естонії візьмуть 16 гравців. Серед них Ярослав Котюк.

"Для мене дуже важливо захищати кольори нашої держави, підіймати прапор на європейській арені. В нас така ситуація зараз в країні, щоб показувати, що ми не даємося, що буде все добре. Атмосфера в команді супер. Всі зібралися, ще доїжджають хлопці, всі молоді. Будемо показувати, на що здатна наша молодь. Зараз будемо підготовлюватися, в нас мало часу, але будемо показувати гру, настрій бойовий, тому будемо все робити для перемоги", — розповідає Ярослав Котюк.

У складі Збірної України — як гравці чемпіонату України, так і наші гравці із закордонних чемпіонатів, розповів головний тренер збірної України Вадим Бражник.

"Ми будемо намагатися робити все можливе, щоб показати гарну гру. На сьогоднішній день є труднощі невеликі зі складом, тому що є ряд прамовних гравців важливих дуже, є ряд труднощів з гравцями, які не приїхали з-закордону. Тому зараз йде разом з Президентом федерації вирішили, що нашій збірній прийшов час на омолодження, тому зраз багато гравців молодих. Це дуже гарний крок, багато гравців, особливо ті, хто грає в Україні, це багато з Запоріжжя, де не так все легко і просто, тому я дуже їм вдячний, що вони грають і приїжджають на збори, що знаходяться в Україні і я залюбки їх бачу в Україні", — розповідає тренер збірної України Вадим Бражник.

На Закарпатті гравці Національної збірної України готуються до відбіркових матчів чемпіонату світу з гандболу
Фото: Оксана Ушакова | Суспільне Ужгород

За словами Вадима Бражника, перша гра двоматчевого протистояння відбудеться 13 березня в естонському Таллінні. Переможець протистояння Естонія-Україна у травні зіграє за путівку на Чемпіонаті світу проти збірної Ісландії.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок