Жодного випадку COVID-19 не зафіксували в освітніх закладах Ужгорода за тиждень навчання

Жодного випадку COVID-19 не зафіксували в освітніх закладах Ужгорода за тиждень навчання

Жодного випадку COVID-19 не зафіксували в освітніх закладах Ужгорода за тиждень навчання
. УНІАН

З часу відновлення роботи шкіл та дитсадків Ужгорода серед дітей, вихователів та вчителів не було зафіксовано жодного випадку захворювання на коронавірусну інфекцію. Про це сьогодні, 4 вересня, повідомив на брифінгу міський голова Богдан Андріїв.

За с ловами міського голови, міське управління освіти щоденно контролює відвідуваність дитячих садків та шкіл, а також збирає інформацію про забезпеченість закладів засобами захисту. Для шкіл та садочків Ужгорода за кошти міського бюджету закупили захисні маски, щитки для співробітників, деззасоби, безконтактні термометри. Як розповів Богдан Андріїв, 15-го вересня на сесії міськради депутати розглядатимуть зміни до бюджету і планують виділити 1,2 мільйона гривень на додаткові закупівлі: "Це буде забезпечення на кілька місяців уперед", — сказав міський голова Ужгорода.

"Якщо дитина загубить маску чи забуде вдома, їй у школі дадуть, усього є достатньо. Тому якщо будуть випадки вимагання, аби якісь дезінфектори чи ще щось купили батьки – прошу повідомляти, ми будемо це зупиняти", – наголосив Богдан Андріїв.

За його словами, у школах міста затверджено тимчасовий порядок організації освітнього процесу в період карантину для кожного окремого закладу, виходячи з можливостей та кількості дітей. Всі учні 1-4 класів вчаться щоденно, а старші – в школах №№ 2, 4, 5, 6, 8, 12, 15, 19, 20, Класичній гімназії – через день або через тиждень. Такий поділ запроваджено в класах, де більше 30 дітей.

Читайте також: Школа не має права вимагати від батьків довідку, якщо дитина була відсутня один день

На початок