Закарпатські митники вилучили брендову косметику вартістю на понад 1,2 млн грн

Закарпатські митники вилучили брендову косметику вартістю на понад 1,2 млн грн

Закарпатські митники вилучили брендову косметику вартістю на понад 1,2 млн грн
. Фото: Закарпатська митниця

На пункті пропуску "Тиса", який розташований на кордоні з Угорщиною, закарпатські митники виявили вантажівку з брендовою косметикою, вартістю понад 1,2 млн грн. Про це Суспільному повідомила речниця Закарпатської митниці Вікторія Сенгетовська.

Подія трапилася менше місяць тому. Згідно із поданими до митного контролю товаросупровідними документами вантажівкою переміщували з Євросоюз товар відомого іспанського бренду "засоби по догляду за волоссям", вагою понад 10 тонн, вартістю 1,3 млн грн. Відправником фігурувала відома фірма, отримувач — одеська компанія.

"Після проведення повного митного огляду та перерахунку товару виявили розбіжності щодо вантажу та зазначеного в товаросупровідних документах. З’ясувалося, що у вантажівці також переміщували товар, який взагалі був відсутній у документах. Крім того, під час ретельної перевірки документів встановлено, що у відповідності до інвойсу отримувачем зазначеного вантажу являється інша фірма.

Наразі увесь товар, серед яких шампуні, маски, фарби, лаки, креми-гелі, спрей-кондиціонери, блиски, сироватки, окислювальні емульсії, інструменти і навіть одяг різного асортименту, загальною кількістю понад 3,8 тисяч шт. (200 упаковок) — тимчасово вилучено до рішення суду, — повідомляє речниця.

Відносно керівника одеської компанії складено протокол за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Санкції цієї статті передбачають накладення штрафу в розмірі 100% вартості безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією.

Читайте також:

  • Обстріл Словʼянська, Україна закликає світ відреагувати на відео страт. 414 день війни. Онлайн
  • Скасування парадів 9 травня можуть сприйняти у РФ неоднозначно — британська розвідка
  • Понеділок після Великодня не буде вихідним днем
  • "Перший відкрив вогонь по ворогу у 2014 році, всупереч наказу". Історія закарпатського військового Вадима Сухаревського

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок