"Твоя кров може воювати". 50 військових здали кров у Лікарні святого Мартина у Мукачеві

"Твоя кров може воювати". 50 військових здали кров у Лікарні святого Мартина у Мукачеві

"Твоя кров може воювати". 50 військових здали кров у Лікарні святого Мартина у Мукачеві
. Мукачівська міська рада /Facebook

50 військовослужбовців здали кров у Лікарні Святого Мартина у Мукачеві. Зробили це в межах національної кампанії "Твоя кров може воювати. Стань донором", — повідомили 27 січня на Facebook-сторінці Мукачівської міської ради.

"Ми не можемо ослабити донорський фронт. Запаси крові мають залишатися стабільними. З огляду на це, військова частина А 2678 приєдналася до донорської акції, заради порятунку життя", — йдеться у повідомленні. За кілька днів до акції "Твоя кров може воювати. Стань донором" долучилися 50 військовослужбовців.

Військові здалють кров у Лікарні святого Мартина у Мукачеві
Військові здають кров у Лікарні святого Мартина/Мукачівська міська рада /Facebook
Читайте також: "Я не можу піти на фронт, але можу здати кров і цим допомогти". Як працює станція переливання крові в Ужгороді

Здати кров у Лікарні святого Мартина у відділенні переливання можуть всі охочі з понеділка до четверга з 10:00 до 13:00.

Що відомо:

  • 12 січня у Закарпатській обласній станції переливання крові закликали стати донорами для поповнення запасів. Її за потреби відправляють до медзакладів, в яких лікують поранених у зоні бойових дій цивільних та військових. Згодом в медустанові повідомили: "Потрібна кров усіх груп резус-мінус".
  • 21 січня на Facebook-сторінці обласної станції переливання крові повідомили: "Ми раді повідомити, що впродовж тижня, дякуючи вам, ми змогли заготовити кров у повному необхідному об‘ємі! Тому наразі немає потреби в активному донорстві".

Читайте також:

  • Україна отримає вдосконалену версію танків Abrams, США визнали "Вагнер" злочинною організацією. 338 день війни. Онлайн;
  • Росіяни на війні втратили 850 військових за добу — Генштаб ЗСУ;
  • У ЦПД заявили про початок дезінформаційної кампанії з дискредитації українських військових в угорських медіа. Що про це відомо;
  • "Україну підтримують у світі". Інтерв'ю із закарпаткою Мариною Медведєвою, яка відвідала 17 країн;
  • "Ми приходимо в 3-4 години ночі, готуємо". Як працює їдальня ужгородської школи в умовах війни.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок