На 36% завантажені ліжка для хворих на COVID-19 на Закарпатті. Яка ситуація з захворюваністю в області

На 36% завантажені ліжка для хворих на COVID-19 на Закарпатті. Яка ситуація з захворюваністю в області

На 36% завантажені ліжка для хворих на COVID-19 на Закарпатті. Яка ситуація з захворюваністю в області
. Оксана Ушакова/Суспільне Ужгород

На 36% завантажені ліжка для хворих на COVID-19 у Закарпатській області. Про це Суспільному повідомив директор обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк. За його словами, 14% госпіталізованих потребують кисневої підтримки. 19 людей перебувають у реанімаціях. Яка ситуація з захворюваністю в області, — дізнавалося Суспільне.

За словами сімейної лікарки Олесі Янчій, з початку вересня щодня до неї звертаються близько 15 пацієнтів з симптомами ГРВІ, у половини з них виявляють коронавірусну інфекцію.

“Це може п'ятеро — семеро людей у день. На рахунок скарг — це підвищення температури тіла, це може бути 38 градусів. Це може бути нежить, болі та першіння в горлі, ломота в тілі — як звичайна вірусна інфекція. Якихось ускладнень на моїй дільниці за цей період не було. Не було зафіксовано жодного запалення: пневмонії не було, бронхітів теж не було. Оглядаючи пацієнта, я перше за все, люблю в базі подивитися вакцинована людина чи ні. Хворіють переважно усі невакциновані пацієнти", — сказала Олесі Янчій.

На 50% завантажені ліжка для хворих на COVID-19 на Закарпатті. Яка ситуація з захворюваністю в Ужгороді
Оксана Ушакова/Суспільне Ужгород

Загалом в Ужгородських амбулаторіях у 50-60 пацієнтів щодня виявляють COVID-19, — розповіла головна сімейна лікарка Ужгорода Тетяна Козак.

“Ми тестуємо швидкими тестами підтвердження на COVID-19. Але він протікає у легко, легкій формі. Як правило йде лише захворювання носоглотки, пневмонії ми поки що не спостерігали, принаймні на нашому амбулаторному етапі. Тестуємо усіх охочих з температурою. Звичайно, захворюваність росте”, — сказала Тетяна Козак.

На 50% завантажені ліжка для хворих на COVID-19 на Закарпатті. Яка ситуація з захворюваністю в області
Оксана Ушакова/Суспільне Ужгород

Загалом на Закарпатті коронавірусну інфекцію з початку вересня щодня виявляють у 300 людей, — розповів директор обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк. За його словами, для лікування хворих на COVID-19 в області виділили 760 ліжок, 36% з них заповнені.

“Найбільше хворих перебуває в місті Ужгороді, це в обласній клінічній лікарні, центрі легеневих хвороб. А потім, якщо говоримо за райони, то це — Виноградівський, Іршавський та Мукачівський. Тут найбільше ліжка заповнені. З тих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні — 14% знаходяться на кисневій підтримці та 19 хворих сьогодні на ранок перебувають у реанімаційних відділеннях, як у нас, так і у районних лікарнях”, — розповів Михайло Поляк.

За його словами, станом на 21 вересня на Закарпатті COVID-19 зафіксували майже у 124 тисяч людей.

Читайте також:

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок