Американському політику присвоїли звання почесного громадянина одного з міст Тернопільщини

Американському політику присвоїли звання почесного громадянина одного з міст Тернопільщини

Чак Шумер
Сенатор США Чак Шумер. Fb/Володимир Шматько

Американському політику, старшому сенатору США від штату Нью-Йорк Чарльзу Еллісу Шумеру присвоїли звання "Почесний громадянин міста Чорткова".

Про це Суспільному повідомив речник Чортківської міської ради Тарас Заяць.

За його словами, таке рішення прийняла міська рада, розглянувши клопотання мера Чорткова Володимира Шматька.

"Чарльз Елліс "Чак" Шумер — американський політик, старший сенатор США від штату Нью-Йорк, член Демократичної партії, лідер більшості в Сенаті". Його дід приїхав до США саме з Чорткова. Його родину, що залишилася в Україні, розстріляли нацисти під час другої світової війни. Звання Почесний громадянин міста Чорткова Шумеру присвоїли за заслуги перед українським народом, всебічну підтримку та суттєву допомогу в зміцнені обороноздатності України під час збройної агресії Росії".

Ім’я Чарльза Елліса "Чака" Шумера внесуть до "Книги Почесних громадян міста Чорткова", сказав речник міської ради.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський був у грудні 2023 року в Конгресі США і зустрічався з лідером Демократичної партії Чаком Шумером та іншими сенаторами, розповідаючи про боротьбу з Росією та потреби у війни на 2024 рік. Також Глава держави зустрічався з делегацією американських сенаторів, яку очолив лідер Демократичної партії США Чак Шумер, у Львові в лютому 2024 року.

На початок