Командні види спорту на Суспільне Спорт

Два "золота" та "срібло". Україні не було рівних на юніорському Євро з пляжного волейболу
Новини в Україні
Україна виграла "золото" на юніорському Євро з пляжного волейболу серед хлопців
Україна виграла "золото" на юніорському Євро з пляжного волейболу серед хлопців Командні види спорту
Україна здобула "золото" та "срібло" на юніорському Євро з пляжного волейболу серед дівчат Командні види спорту
"Динамо" - "Гент": дата та час матчів кваліфікації Ліги чемпіонів
"Динамо" - "Гент": дата та час матчів кваліфікації Ліги чемпіонів Новини в Україні
Визначилися усі пари плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. Хто пройшов далі
Визначилися усі пари плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. Хто пройшов далі Новини в Україні
Гроза фаворитів. "Ференцварош" Реброва вибив загребське "Динамо" з Ліги чемпіонів Футбол
·
Команда Сергія Реброва перемогла "Динамо" (Загреб) 2:1 у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів: угорці мають гарні шанси потрапити до групового етапу.
"Галичанка" - володар Кубка України з гандболу
"Галичанка" - володар Кубка України з гандболу Новини в Україні
Результати жіночого Фіналу Чотирьох Кубка України з гандболу: матчі півфіналів, фіналу та за третє місце, найкращі бомбардири та огляд турніру
Жіночий Кубок України з гандболу: розклад трансляцій
Жіночий Кубок України з гандболу: розклад трансляцій Наживо Новини в Україні
Фінал Чотирьох Кубка України з гандболу серед жінок (12-13 вересня 2020 року): усі матчі дивіться у прямому ефірі на Суспільне Спорт, розклад трансляцій та онлайн
Запорізький "Мотор" вшосте поспіль виграв Кубок України з гандболу
Запорізький "Мотор" вшосте поспіль виграв Кубок України з гандболу Командні види спорту
Фінал Кубка України з гандболу. "Мотор" - "Одеса": дивитися трансляцію
Фінал Кубка України з гандболу. "Мотор" - "Одеса": дивитися трансляцію Командні види спорту
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start