Землі, коштовні годинники та зброя. Декларація кандидата на посаду голови Сумської ОДА Василя Хоми

Землі, коштовні годинники та зброя. Декларація кандидата на посаду голови Сумської ОДА Василя Хоми

Землі, коштовні годинники та зброя. Декларація кандидата на посаду голови Сумської ОДА Василя Хоми
. 24 канал

Претендент на крісло очільника області подав декларацію про майно та доходи, отримані ним та членами його родини за 2019 рік. Документ складається з 43-ох сторінок.

Нерухомість

За декларацією, Василь Хома та його дружина володіють 50 земельними ділянками, загальною площею 92,6 га у Харківській області, з яких 47 ділянок належить дружині чоловіка. Усі ділянки придбані ними у період із 2005 по 2017 роки.

Також Василь Хома є власником будинку на 342 кв. м у селищі Пісочин Харківської області, а за дружиною - квартира 65 кв. м у Харкові.

Зброя, годинники та авто

Ще Василь Хома декларує 7 одиниць мисливської та іншої зброї, набуті у період із 2015 по 2019 роки, вартість якої йому невідома, три годинники на понад 2 млн грн та чотири автівки, вартістю майже 3,2 млн грн, та один навантажувач - усі машини придбані у 2019 році.

Гроші

Він отримав заробітної плати 161 тис. 95 грн, дохід від відчуження рухомого майна та цінних паперів склав 2 млн 683,5 тис. грн. Дружина отримала зарплати 88,9 тис. грн.

На банківському рахунку в Хоми 659 євро. Він також має готівкою 457 тис. євро, 4 млн грн, 234 тис. доларів. Дружина має готівкою 2 млн 275 тис. грн, 354 тис. євро та 185 тис. доларів.

Василь Хома також отримав три позики - на суми 8 млн 79,3 тис. грн, 13 млн 146,1 тис. грн та 300 тис. грн - від фірм, якими керує він та його дружина.

Хома є кінцевим бенефіціарним власником 8-ми фірм у Харкові та Харківській області.

Що відомо

  • На засіданні уряду 11 листопада погодили кандидатуру Василя Хоми на посаду голови Сумської ОДА. Призначити на посаду його має президент.
  • Василь Хома працював керівником апарату Харківської облдержадміністрації за часів Михайла Добкіна. Був заступником голови Харківської обласної організації Партії Регіонів.
  • За інформацією Youcontrol, Василь Хома є кінцевим бенефіціарієм ТОВ “Харківський обласний оптовий ринок сільськогосподарської продукції”, директором якого є Ірина Хома.
  • Президент своїм указом від 5-го листопада звільнив з посади голову Сумської облдержадміністрації Романа Грищенка. В указі йдеться, що звільнено очільника області "згідно з поданою ним заявою".
На початок