Закупив формений одяг зі збитками в 5 млн. Начальнику відділу в Сумській міськради повідомили про підозру – прокуратура

Закупив формений одяг зі збитками в 5 млн. Начальнику відділу в Сумській міськради повідомили про підозру – прокуратура

Начальнику одного з відділів Сумської міської ради повідомили про підозру у неналежному виконанні службових обов’язків, що спричинило збитки в розмірі майже 5 млн 81 тис. грн.

Про це повідомили в обласній прокуратурі.

За даними слідства, у жовтні 2022 року виконавчий комітет Сумської міськради уклав договори з підприємцями щодо поставки форменого одягу для добровольчих формувань міської територіальної громади.

Начальник відділу не забезпечив включення до зазначених договорів вимог щодо відповідності товару технічним умовам, а під час отримання одягу він не перевірив його якість. Підприємцям було перераховано майже 5 млн 81 тис. грн.

Експерти дійшли висновку, що поставлений підприємцями одяг не відповідає вимогам державних стандартів, що діють в Україні, та характеристикам, зазначеним у специфікації, тому не може використовуватись за своїм цільовим призначенням. Відтак Сумській міській раді спричинено збитки в сумі 5080600 грн.

На даний час вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення його від посади. Також перевіряється законність інших закупок.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок