383 вибухи протягом дня – на Сумщині внаслідок обстрілів поранений чоловік та п'ятеро дітей

383 вибухи протягом дня – на Сумщині внаслідок обстрілів поранений чоловік та п'ятеро дітей

Доповнено

Протягом 12 березня на Сумщині через обстріли РФ було поранено п'ятеро дітей у Великописарівській громаді. Через мінометний обстріл поранення отримав один житель Миропільської громади. Загалом війська РФ відкривали вогонь по 14 громадам області. Зафіксовано 383 вибухи.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Зранку 13 березня у поліції показали наслідки обстрілів. Пошкоджено 24 приватні та 4 багатоквартирні житлові будинки, 6 приватних автомобілів, будівлю школи та лікарні. Також руйнувань зазнала цивільна інфраструктура.

В Миропільській громаді війська РФ били з артилерії (2 вибухи) та міномета (6 вибухів). Внаслідок мінометного обстрілу поранення отримав один житель громади.

По Великописарівській громаді були здійснений обстріли з артилерії (60 вибухів), мінометів (11 вибухів), обстріл з гелікоптерів ракет НАР (43 вибухи). Крім того, з літака відбулося скидання авіаційних бомб типу «КАБ» (16 вибухів). Внаслідок обстрілу поранено п'ять неповнолітніх дітей.

По Краснопільській громаді били з артилерії (19 вибухів) та мінометів (19 вибухів).

Зафіксовані мінометні обстріли в Зноб-Новгородській громаді (10 вибухів) та у Путивльській громаді (17 вибухів).

В Білопільській громаді зафіксовані обстріли з артилерії (51 вибух), мінометів (19 вибухів), СПГ (10 вибухів), РСЗВ (8 вибухів) та удар дроном-камікадзе типу FPV (4 вибухи).

10 мін скинули російські солдати на територію Хотінської громади. Також був артилерійський обстріл (6 вибухів). 11 мін скинули на територію Шалигинської громади.

По Середино-Будській громаді війська РФ вдарили з РСЗВ (4 вибухи) та мінометів (22 вибухи). Також відбулася однна атака дроном-камікадзе типу FPV.

З артилерії обстріляли Есманьську громаду (7 вибухів) та Ворожбянську (7 вибухів).

В Тростянецькій громаді зафіксоване скидання авіаційної однієї бомби типу "КАБ".

В Юнаківській громаді були скидання з безпілотника вибухових предметів (4 вибухи), зафіксований удар дроном-камікадзе типу FPV (1 вибух) та артобстріл (9 вибухів)

По Новослобідській громаді російські армійці вдарили з мінометів (12 вибухів) та артилерії (9 вибухів).

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок