Порив мережі водопостачання біля "Романтики" в Сумах ліквідовуватимуть наступного тижня

Порив мережі водопостачання біля "Романтики" в Сумах ліквідовуватимуть наступного тижня

Порив мережі водопостачання біля "Романтики" в Сумах ліквідовуватимуть наступного тижня
. Суспільне: Суми

Порив мережі водопостачання, який стався у вівторок 9 листопада біля «Романтики», ліквідовуватимуть наступного тижня. Про це розповів Суспільному начальник управління водного господарства КП «Міськводоканал» Олександр Довгополов.

Біля "Романтики" проходять мережі КП "Міськводоканал". Як розповіли на підприємстві, не витримала труба діаметром 30 см. Ліквідовувати аварію почнуть з наступного тижня.

"Зараз грунт трішки усядеться, щоб менше було пошкодження, можливо, з понеділка будуть проводиться земельні роботи. Якщо поруч є колодязь, можливо, буде можливість не руйнувати плитку, а на зеленій зоні далі зробити розкопку і зробити санацію", – сказав начальник управління водного господарства КП «Міськводоканал» Олександр Довгополов.

Благоустрій скверу біля "Романтики" провели рік тому. Автор проекту Юрій Харченко каже, що перевіряти стан підземних комунікацій перед початком благоустрою не планували.

"Це все називалося в комплексі «Капітальний ремонт скверу», але він передбачав у першу чергу благоустрій, ландшафт, ремонт фасаду, освітлення, і проект наш був саме на це спрямований і розроблений. Системи комунікацій, які там розташовані, були враховані", – розповів автор проекту капітального ремонту скверу Юрій Харченко.

Романтика
Суспільне: Суми

Директор міського департаменту інфраструктури Олександр Журба сказав, що перевірити всі мережі перед початком робіт з благоустрою неможливо, оскільки їх дуже багато, тому перевіряють тільки ті, що можуть бути аварійними. За словами Олександра Журби, якщо доведеться піднімати плитку на тротуарі і вкладати її знову, то ці роботи проведе «Міськводоканал» за свій рахунок – ці роботи є в тарифі.

Порив мережі водопостачання біля «Романтики» в Сумах ліквідовуватимуть наступного тижня
Суспільне: Суми

"Якщо буде чіпатися плитка, то вона зніметься акуратно, ліквідується порив, назад все вирівняється. Це все – у ремонтній програмі КП "Міськводоканал", у них в тарифі передбачено утримання і ремонт мереж водопостачання і водовідведення", – сказав Олександр Журба.

Тендер на капітальний ремонт скверу навколо "Романтики" проводили торік. Ціна робіт – майже 14 млн грн.

Що відомо

  • Молодіжний центр "Романтика" збудували в 1987 році як центр творчості та дозвілля молоді.
  • З 2000-х років будівля молодіжного центру не використовувалася та поступово руйнувалася.
  • У 2003 році міська влада заклала «Романтику» банку, щоб отримати кредит на закупівлю автобусів, а у 2009 році через суди будівлю повернули у комунальну власність. На той час молодіжний центр визнали аварійним.
  • Реконстукцію центру розпочали 2017 року. За рік журналістам показали оновлену будівлю.
  • Після ремонту "Романтику" відкрили 8 жовтня 2020 року
На початок