Сумщина відповідає показникам "червоної" зони — начальниця управління охорони здоров'я

Сумщина відповідає показникам "червоної" зони — начальниця управління охорони здоров'я

Сумщина відповідає показникам "червоної" зони — начальниця управління охорони здоров'я
. Суспільне Суми

Станом на 18 жовтня Сумська область відповідає показникам "червоної" зони карантину. Перевищені три індикаторні показники. Про це під час апаратної наради сказала начальниця Сумського міського управління охорони здоров'я Олена Чумаченко.

За її словами, у порівнянні з минулим тижнем у Сумах на 18% збільшилася кількість людей, у яких виявили COVID-19.

"Кількість хворих на лікуванні збільшилася на 28%, також — кількість госпіталізованих дорослих хворих", — зазначила вона.

У Сумській області за останню добу, 17 жовтня, коронавірус виявили у 488 людей. Про це зранку 18 жовтня повідомили на сайті Сумської облдержадміністрації.

308 інфікувань зафіксували у Сумському районі, 93 — в Конотопському, 82 — Шосткинському, 5 — в Охтирському.

Чотири людини померли від ускладнень у Сумському районі. Одужання підтвердили у 179 мешканців області.

Читайте також: Які обмеження чекають на мешканців Сумщини у червоній зоні

Наразі з активним діагнозом "коронавірус" в області — 9 649 людей, що на 305 людей більше, ніж напередодні. За весь час пандемії коронавірус на Сумщині зафіксували у 93 330 людей, з яких 1601 людина померла. Одужання підтвердили у 82 080 жителів області.

На Сумщині за даними РНБО на 74,5% заповнені ліжка в лікарнях, виділених для пацієнтів з коронавірусом та підозрою на інфікування. На 100% завантажені лікарні у Шостці, Глухові, Конотопі та Білопіллі. У Сумах найбільш завантаженими є лікарня №5. Там зайнято 100% ліжок, виділених для пацієнтів з коронавірусом. У четвертій лікарні зайняті – 92% ліжок.

Палати інтенсивної терапії повністю заповнені в лікарнях Шостки, Кролевця, Глухова, Білопілля, Лебедина, Тростянця та Охтирки. У Сумах повністю зайняті палати інтенсивної терапії у центрі інфекційних хвороб ім. Красовицького, лікарні №5, Сумській ЦРЛ та в госпіталі для ветеранів.

Що відомо

  • За добу 17 жовтня 2021 року в Україні було підтверджено 9 524 нових випадків захворювання на коронавірус.
  • У Національній академії наук України прогнозують, що у період з 20 до 26 жовтня середня кількість нових випадків захворювання на COVID-19 на добу становитиме від 18 тисяч до майже 21 тисячі на добу.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов прогнозує, що пік захворюваності на COVID-19 в Україні припаде на кінець жовтня – початок листопада.
  • Кабмін підготував постанову, за якою у "помаранчевій" та "червоній" карантинних зонах прохід до державних установ та підприємств буде доступний вакцинованим проти коронавірусу, або за наявності ПЛР-тесту, довідки про перенесену хворобу чи тесту на антиген.
На початок