Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Угорщина обіграла Шотландію завдяки голу на 90+10 хвилині та вирвала третє місце у групі А Євро-2024 з футболу

Матч Шотландія - Угорщина на Євро-2024 з футболу
Матч Шотландія - Угорщина на Євро-2024 з футболу. Getty Images/Damien Meyer

Збірні Шотландії та Угорщини закінчили виступи у груповому раунді Євро-2024 з футболу. Угорці у компенсований час вирвали перемогу у шотландців — 1:0.

Шотландія та Угорщина перед третім туром займали третє та четверте місця відповідно у групі. Шотландці зберігали математичні шанси на друге місце, а ось угорці могли пройти до наступного раунду лише як одна з найкращих третіх команд, однак для цього потрібно було перемагати Угорщину.

Як минув матч Шотландія — Угорщина?

• Найнебезпечніший момент у першому таймі створила Угорщина. Наприкінці стартової 45-хвилинки після подачі півзахисника Домініка Собослаї пробивав захисник Віллі Орбан — м'яч зачепив перекладину та пролетів вище воріт.
  • Загалом впродовж матчу більше моментів мала збірна Угорщини. Шотландія завдала лише одного удару, тоді як угорці лише в першому таймі п'ять разів пробивали по воротах шотландців.
  • На 70-й хвилині матчу відбувся моторошний момент: форвард Угорщини Барнабаш Варга впав після жорсткого зіткнення з голкіпером Шотландії Ангусом Ганном. Підвестися нападник самостійно не зміг — йому терміново надавали допомогу, після чого вивезли з поля на ношах.
Момент надання допомоги форварду Барнабашу Варзі під час матчу Шотландія - Угорщина. Getty Images/Damien Meyer
  • Через зіткнення Угорщина претендувала навіть на пенальті, однак після перегляду VAR арбітр зустрічі Факундо Тельо вирішив пенальті не ставити.
  • У компенсований час Угорщина претендувала на перемогу у матчі. На 90+2 хвилині форвард Кевін Чобот влучив у штангу. А вже у 90+10 хвилині замкнув контратаку після пасу Рональда Шалаї.