"Хочемо, аби схвалили всі". WBC ініціювала введення миттєвих відеоповторів на реванші Олександра Усика і Тайсона Ф'юрі

"Хочемо, аби схвалили всі". WBC ініціювала введення миттєвих відеоповторів на реванші Олександра Усика і Тайсона Ф'юрі

Усик — Ф'юрі: Український чемпіон світу за версією WBC в надважкій вазі Олександр Усик.
Олександр Усик з чемпіонським титулом WBC у надважкій вазі. Getty Images/Richard Pelham

Технологію наразі відкидають у решті керівних організацій.

Всесвітня боксерська рада (WBC) ініціювала запровадження системи миттєвих відеоповторів на другому поєдинку між Олександром Усиком і Тайсоном Ф'юрі. Про це президент організації Маурісіо Сулейман розповів виданню talkSPORT.

WBC отримала дозвіл на використання технології в першому поєдинку, що завершився перемогою Усика роздільним рішенням суддів. Решта провідних організацій, чиї титули стояли на кону, — WBA, WBO та IBF — утрималися від її схвалення.

Відмова організацій від використання відеоповторів означала б, що вони не мусили схвалювати зміну вердикту від WBC. Аби уніфікувати рішення всіх керівних органів, Сулейман прагне офіційно затвердити технологію вже у грудневому реванші.

"Під час зустрічей щодо правил першого бою Усик — Ф'юрі ми вимагали, аби відеоповтори були ввведені для WBC. Ми наполягатимемо на цьому в реванші та кожному поєдинку, до якого залучені", — пояснив функціонер.

"WBC донесла думку, що за наявності чітких доказів суперечливих рішень ми залишаємо право ухвалювати власний вердикт за допомогою великого екрану і виправляти рішення".

"[Система] працювала для WBC, але не для інших. Ми хочемо, аби її схвалили всі залучені сторони — з належними протоколом і системою".

Усик — Ф'юрі 2: що відомо?

  • У червні Сулейман наполягав на запрошенні на реванш шести суддів. Цю ініціативу WBC було відкинуто рештою організацій перед першим боєм.
  • Бій-реванш між Усиком та Ф'юрі запланований на 21 грудня. Імовірно, на кону вдруге стоятимуть титули WBA, WBC, WBO та IBF зі званням абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі.
  • Усик вперше за чотири роки позбавив Ф'юрі поясу WBC, який він виборов після своєї першої перемоги над Діонтеєм Вайлдером.
На початок