Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
"Знали, що вже нічого втрачати". Володимир Бражко пояснив реакцію збірної України на пропущений м'яч від Словаччини

"Знали, що вже нічого втрачати". Володимир Бражко пояснив реакцію збірної України на пропущений м'яч від Словаччини

Євро-2024 з футболу: Володимир Бражко в матчі Словаччина — Україна.
Володимир Бражко. Getty Images/Rene Nijhuis/MB Media

Обидва перших голи на Євро-2024 українці провели після перерви в другому турі.

Збірна України з футболу в другому таймі вирвала вольову перемогу над Словаччиною на чемпіонаті Європи — 2:1 у матчі другого туру в Дюссельдорфі.

На перерву команди йшли за переваги Словаччини в один гол. На 17-й хвилині "синьо-жовті" пропустили після навісної передачі на форварда Івана Шранца.

У другому таймі команда Сергія Реброва забила двічі за менш ніж 30 хвилин ігрового часу. Зокрема, "зіграла" заміна центрального нападника: Роман Яремчук після виходу на поле вирвав перемогу з вирішальним голом на 80-й хвилині.

Враженнями від камбеку України після матчу поділився 22-річний півзахисник Володимир Бражко, який дебютував у основному складі на рівні Євро. Коментар футболіста наводить YouTube-канал "ПРОФУТБОЛ".

  • Які емоції після вольової перемоги:
"Позитивні. Перемога, яку довго чекали і працювали для цього. Хотілося потішити українців, дати посмішку їм у такий тяжкий час. Сподіваюся, у нас вийшло, але будемо працювати далі. Треба перемикатися на гру з Бельгією".

"[Відчуваємо] радість, настрій вже є і на Бельгію. Треба трішки забувати матч зі Словаччиною, це історія. Будемо готуватися".

  • Про реакцію збірної на пропущений м'яч:
"Ми знали, що немає вже чого втрачати, лише завелися. Після перерви більше додали у пресингу — і все вийшло. Я лише радий".

"Ми розбирали пресинг Словаччини, знали, де які проблеми є. Знайшли, коли забивали другий м'яч, цю проблему. Все вийшло. Дуже радий, що перемогли".

  • Як змінилася гра України в другому таймі:

"Ми хотіли пресингувати, але в нас трішки не виходило. Десь внесли корективи в перерві та більше пресингували.

Розмова у перерві? Звичайна. Сказав тренер, що нам треба робити, хто куди має рухатися — і все вийшло".

Наступний матч України на Євро-2024 — проти Бельгії в третьому турі — відбудеться в середу, 26 червня, і стартує о 19:00 за київським часом.

На початок