"Не знаю, що сталося". Захисник Словаччини Вавро — про втрачену перевагу над Україною та шанси на плей-оф Євро-2024

Ексклюзивно
Деніс Вавро, захисник збірної Словаччини на чемпіонаті Європи-2024 з футболу.
Деніс Вавро. AP/Darko Vojinovic

Ексклюзивний коментар основного центрбека словаків для Суспільне Спорт.

Збірна Словаччини зазнала першої поразки на чемпіонаті Європи-2024 з футболу. В Дюссельдорфі з рахунком 2:1 вольову перемогу над підопічними Франческо Кальцони здобула Україна.

Словаки, що в першому турі сенсаційно переграли Бельгію (1:0), також першими відзначилися в матчі з Україною. На 17-й хвилині рахунок відкрив Іван Шранц, автор переможного голу проти бельгійців.

У другому таймі забивали вже виключно "синьо-жовті", зусиллями Миколи Шапаренка й Романа Яремчука. Словаки натомість провели заключні 45 хвилин без жодного удару в площину воріт.

Поразку своєї команди в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт прокоментував захисник Словаччини Деніс Вавро, що провів другий поспіль повний матч на турнірі.

• Як змінився перебіг матчу Словаччина — Україна:

"Ми дуже добре розпочали. Забили гол, у нас були моменти. Потім ми трохи зупинилися, а Україна почала частіше атакувати, забила два голи. Ми припускалися помилок. Нам потрібно ще повернутися до гри, у нас є попереду матч [проти Румунії]".

"Не знаю, що сталося. Ми «відкрили» поле для України. Вони мали дуже багато гри один в один. І навіть у штрафному в них були моменти. Нам потрібно передивитися цей матч на відео та попрацювати, щоб такого не було надалі".
  • Чи вірить у вихід до плей-оф:

"Звісно, віримо і показали свої хороші якості проти Бельгії, сильної команди. Все залежить від нас, нам потрібно просто виграти в Румунії. Якщо ми переможемо, то кваліфікуємося; не виграємо — побачимо, що відбудеться у матчі Бельгія — Румунія".