Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Німеччина перемогла Угорщину та стала першим учасником плей-оф Євро-2024 з футболу

Збірна Німеччини з футболу в матчі проти Угорщини на Євро-2024
Збірна Німеччини з футболу в матчі проти Угорщини на Євро-2024. REUTERS/Angelika Warmuth

Господарі турніру провели другий матч на Євро.

Збірна Німеччини з футболу достроково вийшла у плей-оф Євро-2024 з футболу. Сталося це після перемоги над Угорщиною (2:0) у другому турі групи А.

Збірні Німеччини та Угорщини провели центральний матч шостого ігрового дня Євро-2024. Другий тур групового етапу Євро-2024 ставав вирішальним для обох команд: Німеччина могла гарантувати собі вихід до стадії плей-оф, а Угорщина мала перемагати, щоб нівелювати відставання по очках після поразки від Швейцарії.

Як пройшов матч Німеччина — Угорщина?

• Німеччина відкрила рахунок на 22-й хвилині матчу: Ілкай Гюндоган зробив передачу на Джамала Мусіалу, який вразив ворота рикошетом від перекладини.
  • На 45+2-й хвилині матчу Угорщина могла зрівняти рахунок: нападник угорців Роланд Шаллаї відправив м'яч у ворота німців, однак арбітр скасував гол через офсайд.
  • А другому таймі Німеччина подвоїла перевагу. Захисник Максимільян Міттельштадт віддав передачу в штрафний майданчик на хавбека Гюндогана, який відзначився другою результативною дією в поєдинку, забивши гол у правий нижній кут воріт.
  • Зрештою фінальний свисток зафіксував "суху" перемогу Німеччини з рахунком 2:0.

Євро-2024. 2-й тур

Німеччина — Угорщина 2:0

• Голи: Мусіала, 22, Гюндоган, 67

Таким чином, Німеччина стала першим учасником плей-оф чемпіонату Європи з футболу. Вона не фінішує нижче третього місця у групі, і за найгірших розкладів стане однією з найкращих збірних серед третіх місць.

Німеччина продовжила серію виходів у плей-оф на чемпіонатах Європи. Востаннє цю стадію німці не долали ще 20 років тому — у 2004-му. З того часу команда одного разу доходила до фіналу (2008 рік) та ще двічі — до півфіналу (2012 та 2016 роки).