Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
"Попросили мене вийти". Сергій Ребров розповів про розмову футболістів збірної України після поразки від Румунії

"Попросили мене вийти". Сергій Ребров розповів про розмову футболістів збірної України після поразки від Румунії

Євро-2024 з футболу: Збірна України перед матчем першого туру з Румунією.
Збірна України з футболу. Getty Images/Sven Hoppe/picture alliance

Як відреагували в команді на 0:3 у першому турі.

Збірна України з розгромної поразки стартувала на Євро-2024 з футболу. В першому турі "синьо-жовті" з рахунком 0:3 поступилися збірній Румунії.

Після гри головний тренер Сергій Ребров акцентував на помилках, яких припустилися підопічні, та браку агресії в нападі — матч українці завершили з двома ударами в площину воріт.

Форвард Роман Яремчук у своєму коментарі після гри вказував на необхідність проведення "плідної розмови" між футболістами збірної. За словами Реброва, така відбулася у роздягальні після завершення гри з румунами.

"Попереду на нас чекає дуже серойзна гра [зі Словаччиною]. Хлопці самі поговорили в роздягальні, попросили мене вийти", — наводять слова Реброва в Українській асоціації футболу.

"Зі свого боку, ми одразу вказали на помилки, але треба робити аналіз. Ми повинні швидко реагувати, поговорити між собою й підготуватися до наступної, не менш важливої зустрічі".

"Певен, усі наші футболісти зараз перепрошують за таку гру. Вони відчувають, що зробили недостатньо. Ми представляємо сильну країну, сильну націю, яка бореться за свою свободу".

Поразка із рахунком 0:3 стала найбільшою для збірної України за рік роботи Реброва головним тренером, з яким національна команда поступалася лише Італії (1:2) та Польщі (1:3). Також це друга найбільша поразка "синьо-жовтих" в історії виступів на Євро.

Матч другого туру Словаччина — Україна відбудеться у п'ятницю, 21 червня. Гра в Дюссельдорфі стартує о 16:00 за київським часом.

На початок