Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
"Не виконали інструкції тренера". Роман Яремчук прокоментував поразку від Румунії на старті Євро-2024

Роман Яремчук, форвард збірної України після стартового матчу Євро-2024 з Румунією.
Роман Яремчук. REUTERS/Angelika Warmuth

У компенсований час форвард міг скорочувати відставання після виходу на заміну.

Збірна України з поразки від Румунії розпочала чемпіонат Європи-2024 з футболу. В Мюнхені "синьо-жовті" програли із рахунком 0:3.

Уникати розгрому українці, зокрема, могли в компенсований час другого тайму. Форвард Роман Яремчук, який вийшов на заміну після години гри, на 90+2-й хвилині перекидав голкіпера з меж штрафної зони — поцілив у поперечину.

Коментуючи поразку, Яремчук розповів, що команді не вдалося втілити настанови тренерського штабу. Сергій Ребров у коментарі для Суспільне Спорт зазначав, що його підопічним бракувало агресії та небезпечних моментів у нападі.

"Виправдань результату немає, — цитує Яремчука сайт УЄФА. — Ми не показали сьогодні нашу гру і не виконали інструкції тренера. Румунія заслужила на перемогу, а нам потрібно провести плідну розмову в роздягальні та рухатися далі".

"Дуже важко щось казати після такого матчу. Також не хотілося б сказати зайвого на емоціях. Ми сьогодні програли. Будемо готуватися до наступних матчів. Маємо зібратися та дійти правильних висновків".

Для 28-річного Яремчука матч із румунами став шостим на рівні чемпіонатів Європи. На початку червня форвард відзначався голом у товариському матчі з Молдовою (4:0) перед стартом Євро.

Євро-2024 з футболу: що відомо?

• Другий матч України на Євро-2024 проти Словаччини відбудеться у п'ятницю, 21 червня. Початок гри — о 16:00 за київським часом.
  • За підсумками першого туру "синьо-жовті" посідають останнє місце групи Е. В іншому матчі квартету Словаччина сенсаційно переграла Бельгію (1:0).