Міжнародна федерація санного спорту продовжила відсторонення Росії на невизначений термін

Міжнародна федерація санного спорту продовжила відсторонення Росії на невизначений термін

Санний спорт: FIL продовжила відсторонення Росії від змагань на невизначений термін.
Російські санкарі на зимових Олімпійських іграх-2022. Getty Images/François-Xavier Marit/AFP

Росіяни пропускатимуть третій поспіль сезон на рівні Кубка світу.

Міжнародна федерація санного спорту (FIL) продовжила відсторонення Росії від змагань на невизначений термін. Про це йдеться на офіційному сайті організації.

Рішення ухвалили на засіданні конгресу FIL в американському Лейк-Плесіді. Санкції передбачають відсторонення від міжнародних змагань усіх спортсменів, тренерів та офіційних осіб Федерації санного спорту РФ.

"Присутність атлетів, тренерів та офіційних осіб російської федерації на турнірах FIL несе високий ризик безпеці, цілісності та миру для цих змагань та їхніх учасників", — ідеться у заявці федерації.

Санкції FIL проти Росії були запроваджені 2022 року у відповідь на повномасштабне вторгнення РФ до України. Востаннє вони були безстроково продовжені у червні минулого року.

Останнім великим міжнародним турніром із санного спорту для російських атлетів залишаються Олімпійські ігри-2022, який команда ОКР завершила з однією бронзовою медаллю.

Сезон 2023/24 на Кубку світу із санного спорту завершився в березні. Україна закінчила змагальний рік без медалей цього рівня, а найтитулованішою стала збірна Німеччини — 71 медаль (29 — "золото").

На початок