"Перебуваю в найкращій формі". Гвоздик та Бенавідес показали однакову вагу перед боєм за титул WBC у напівважкій вазі

"Перебуваю в найкращій формі". Гвоздик та Бенавідес показали однакову вагу перед боєм за титул WBC у напівважкій вазі

Гвоздик — Бенавідес: суперники перед боксерським боєм 15 червня за чемпіонство WBC.
Девід Бенавідес та Олександр Гвоздик перед чемпіонським боєм 15 червня. Premier Boxing Champions/Esther Lin

15 червня українець битиметься за звання тимчасового чемпіона світу.

Олександр Гвоздик та Девід Бенавідес пройшли процедуру зважування напередодні поєдинку за пояс тимчасового чемпіона WBC у напівважкій вазі.

Обидва боксери на зважуванні продемонстрували однакову вагу — 174.2 фунта (79.01 кг). Для українця вона стала найменшою після поновлення професійної кар'єри у 2023 році.

В суботу, 15 червня, Гвоздик спробує завдати 27-річному Бенавідесу його першої поразки у професійній кар'єрі (28-0, 24 КО).

"Я не очікую жодних поступок з боку Бенавідеса, — розповів українець на пресконференції перед боєм. — Мені відомо, що він буде в найкращій формі. Він не мав жодних проблем зі зважуванням".

"Я збираюся перемогти. Перебуваю в найкращій формі свого життя і зроблю все, аби виграти цей бій".

Третій поспіль бій Гвоздик проводитиме у напівважкій вазі — дивізіоні, де українець втримував пояс чемпіона світу WBC в 2018-2019 роках. Для Бенавідеса він стане першим у категорії після переходу із другого середнього дивізіону.

Що відомо?

  • Після поновлення кар'єри в лютому 2023 року Олександр Гвоздик виграв усі три поєдинки, зокрема нокаутував Річардса Болотнікса та Ісаака Родрігеса.
  • Гвоздик у разі перемоги стане другим активним володарем тимчасового чемпіонського поясу WBC з України — в першій середній вазі його втримує Сергій Богачук.
  • Девід Бенавідес — дворазовий чемпіон світу в другій середній вазі. Сім з десяти останніх поєдинків американець завершив достроковими перемогами.
На початок