Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
"Отримали впевненість перед Євро". Сергій Ребров — про розгром збірної Молдови та підсумки товариських матчів у червні

"Отримали впевненість перед Євро". Сергій Ребров — про розгром збірної Молдови та підсумки товариських матчів у червні

Сергій Ребров, головний тренер національної збірної України з футболу.
Сергій Ребров. УАФ

У груповому раунді Євро-2024 збірна стартує 17 червня.

Збірна України провела останній з трьох товариських матчів перед Євро-2024 з футболу — в Кишиневі розгромила Молдову з рахунком 4:0.

З чотирма голами "синьо-жовті" провели свій найрезультативніший матч від вересня 2022 року. У першому таймі за гостей забивали Роман Яремчук і Віктор Циганков, у другому — Артем Довбик та Георгій Судаков.

У контрольних матчах червня команда Сергія Реброва зібрала усі можливі результати: окрім перемоги над Молдовою, поступилася Польщі (1:3) та зіграла внічию з Німеччиною (0:0).

В останньому матчі перед Євро травми зазнав захисник Віталій Миколенко, якого вимушено змінили після пів години гри. До виступів футболіст "Евертона" повернувся після попереднього ушкодження гомілкостопа лише в попередній грі з Польщею.

Після гри в Кишиневі Ребров розповів про фактор травм, настрій перед чемпіонатом Європи та підбив підсумки контрольних зустрічей у червні.

  • Про товариські матчі:

"Точно допоможуть. Ми планували ці зустрічі, дуже задоволений, що закінчили їх без травм — це дуже важливо. Віталій [Миколенко] зробить обстеження, сподіваюся, що все буде нормально. Розберемо і цю гру. Неважливо, як її зіграли — дуже важливо розібратися та спокійно готуватися до Євро".

  • Про травму Миколенка:

"Це інший гомілкостоп, не той самий [травмований у квітні]. Сподіваюся, що після обстеження все буде нормально".

  • Які враження від перемоги над Молдовою:

"Повірте, завжди є, що аналізувати, незалежно від рахунку. Наскільки задоволений командою в цих товариських матчах? Для цього їх і проводили. Розуміли, що будуть помилки, повинні їх виправляти".

"Я задоволений перемогою в останньому матчі. Отримали впевненість перед Євро. І це дуже важливо, щоб у таборі збірної була гарна атмосфера".
"Отримали впевненість перед Євро". Сергій Ребров — про розгром збірної Молдови та підсумки підсумкових матчів у червні
Збірна України з футболу. УАФ/Дан Балашов
  • Як оцінює стан форвардів збірної перед Євро:

"Всі мали зрозуміти, чому ми грали цей матч — він останній перед Євро. Я ніколи не люблю когось виділяти. Важливою є перемога і факт останнього спарингу перед Євро".

  • Який настрій у команді перед стартом чемпіонату:

"Це дуже велика подія, що ми потрапили на Євро. Велика подія для країни, що перебуває у стані війни. Ми вдячні всім вболівальникам. Всі гравці та тренерський штаб робитимуть все можливе для нашої країни, щоб гідно її представити на Євро".

Розклад матчів України на Євро-2024

  • Понеділок, 17 червня. 16:00. Румунія — Україна
  • П'ятниця, 21 червня. 16:00. Словаччина — Україна
  • Середа, 26 червня. 19:00. Україна — Бельгія
На початок