Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Жюлію Сімон визнали винною у справі про шахрайство із банківською карткою Бреза-Буше

Жюлію Сімон визнали винною у справі про шахрайство із банківською карткою Бреза-Буше

Жюлія Сімон, лідерка збірної Франції з біатлону
Жюлія Сімон, лідерка збірної Франції з біатлону. Жюлія Сімон. Фото: AP Photos

Яке покарання очікує на французьку біатлоністку.

Лідерку збірної Франції з біатлону Жюлію Сімон визнали винною у справі про шахрайство із банківською карткою, внаслідок чого постраждала її партнерка по національній команді Жюстін Бреза-Буше. Про це повідомляє італійське видання La Stampa.

Підозру у фінансовому шахрайстві біатлоністка збірної Франції отримала ще влітку 2023 року. Сталося це після скарги проти неї від Бреза-Буше, яка стверджувала, що Сімон нібито використала її банківську картку для оплати купівлі в інтернеті.

У жовтні Сімон затримали у справі щодо шахрайства, однак попри це вона отримала можливість виступити у сезоні Кубка світу з біатлону. А вже після завершення сезону справу біатлоністки було розглянуто.

Як повідомляє італійське видання, Сімон визнали винною у крадіжці та незаконному використанні коштів Бреза-Буше. За рішенням суду, біатлоністка має компенсувати 2 тисячі євро партнерці по збірній Франції — саме стільки Сімон витратила з її банківської картки.

При цьому біатлоністка уникнула серйознішого покарання — позбавлення волі на 5 років та штрафу у 375 тисяч євро. Крім цього, не стали карати Сімон і всередині самої федерації біатлону Франції.

Жюлія Сімон завершила сезон 2023/24 Кубка світу з біатлону на п'ятому місці у загальному заліку. Вона не захистила звання володарки Великого кришталевого глобуса, яке здобула у сезоні 2022/23.

Хто така Жюлія Сімон?

  • Жюлія Сімон – 27-річна французька біатлоністка.
  • 6-разова чемпіонка світу з біатлону. Чотири золоті медалі Сімон здобула за підсумками ЧС-2024 (спринт, гонка переслідування, змішана естафета та жіноча естафета).
  • Олімпійська віцечемпіонка Пекіна-2022 у змішаній естафеті.
  • Всього на рівні Кубка світу з біатлону має 22 перемоги, з яких 10 — в особистих гонках.
На початок