Художня гімнастика: Євро-2024
Художня гімнастика: Євро-2024
"Дуже багато палок у колеса". Художня гімнастка Нікольченко пояснила рішення завершити спортивну кар'єру

"Дуже багато палок у колеса". Художня гімнастка Нікольченко пояснила рішення завершити спортивну кар'єру

Влада НІкольченко: ексгімнастка збірної України пояснила рішення завершити кар'єру.
Влада Нікольченко. Getty Images/Mykola Miakshykov/Ukrinform/Future Publishing

Екслідерка збірної України з художньої гімнастики Влада Нікольченко наприкінці травня оголосила про завершення спортивної кар'єри. Тоді призерка чемпіонатів світу та Європи повідомила про своє рішення дописом у соціальних мережах.

Після виключення зі складу збірної України минулого року Нікольченко повернулася до виступів у сезоні-2024: брала участь у Кубку світу та національній першості України.

Навесні Влада пояснила, що вирішальним в її рішенні піти з художньої гімнастики стала "одна несправедливість" — українка анонсувала, що найближчим часом повідомить про причини свого відходу.

У Telegram-каналі гімнастка пояснила, що рішення завершити спортивну кар'єру пов'язане з непотраплянням до складу збірної України на травневий Кубок Європи в Баку.

В участі в турнірі за словами Нікольченко, їй відмовили через позитивний результат допінгтестування, який згодом було спростовано.

"Перед останнім чемпіонатом України два тижні я дуже сильно хворіла. Але мала їхати на Кубок Європи — дуже хотіла потрапити. Мене не допустили до змагань через такий собі «допінг», який нібито був у препаратах, якими я лікувалася", — написала Влада.

"Як пізніше виявилося, не було там жодного допінгу. Команда поїхала на змагання, а я залишилася поза заявкою, вдома".

"Через некомпетентність лікарів, суддів та деяких інших членів збірної дуже багато палок у колеса втикалися. Дуже прикро, але маємо, що маємо".

Хто така Влада Нікольченко

  • 21-річна українська художня гімнастка, родом із Харкова.
  • Бронзова призерка чемпіонату світу та Європи-2019 у вправах із булавами.
  • Дворазова бронзова призерка Європейських ігор-2019 (обруч, булави).

На початок