Волейбол: Золота Євроліга
Україна програла на тай-брейку чинним чемпіонам Європи Польщі у товариському матчі перед Золотою Євролігою з волейболу

Чоловіча збірна України з волейболу в матчі проти Чехії
Чоловіча збірна України з волейболу в матчі проти Чехії. CEV

Чоловіча збірна зіграє ще два матчі основного раунду.

Чоловіча збірна України з волейболу провела товариський матч із Польщею перед заключними матчами Золотої Євроліги-2024. На тай-брейку "синьо-жовті" поступилися господарям майданчика.

Напередодні збірна України здобула третю перемогу в сезоні чоловічої Золотої Євроліги з волейболу. "Синьо-жовті" зіграли чотири матчі, з яких лише один завершився поразкою – 1:3 від збірної Чехії.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор матчів Золотої Євроліги з волейболу. Дивіться матчі на сайті та телеканалі Суспільне Спорт.

В межах підготовки до заключних матчів у основній частині Золотої Євроліги-2024 Україна провела товариський поєдинок з чинним чемпіоном Європи Польщею.

Україна вдруге грає товариський матч з Польщею у сезоні-2024. Перший матч відбувся ще перед стартом у Золотій Євролізі – його підопічні Рауля Лосано програли 0:4 за сетами.

Як пройшов матч?

• Перший сет завершився на користь України з відривом у чотири очка – 25:21. Найбільшу перевагу "синьо-жовті" здобули за рахунку 14:10, коли виграли ще чотири розіграші, збільшивши відрив до восьми очок.
  • Натомість другий та третій сет завершився розгромною поразкою України з рахунком 17:25 та 18:25 відповідно.
  • В першій половині четвертої партії контролювали перебіг подій поляки. Втім за рахунку 14:14 "синьо-жовтим" вдалось вийти вперед та більше не втрачати перевагу. З рахунком 25:22 Україна відновила паритет у поєдинку.
  • У вирішальному, п'ятому сеті повела Польща. Українцям лише раз вдалось вийти вперед – за рахунку 5:4. Однак поляки спершу зрівняли рахунок, а потім поступово збільшили перевагу до шести очок. Зрештою, у тай-брейку Україна поступилась 9:15.

Товариський матч

Польща — Україна — 3:2 (21:25, 25:17, 25:18, 22:25, 15:9)

Україна в Золотій Євролізі: що відомо?

• В Золотій Євролізі виступають чоловіча та жіноча команди України. Жіноча національна збірна виступає без поразок у нинішньому сезоні Євроліги та посідає друге місце в турнірній таблиці. Поступаються "синьо-жовті" лише Бельгії.
  • Чоловіча збірна замикає топ-3 турнірної таблиці. Збірна має на рахунку три перемоги в чотирьох поєдинках.
  • Останні два матчі основної частини Золотої Євроліги-2024 стануть номінально домашніми для України. Чоловіча та жіноча збірні проведуть по два матчі на майданчику польського Тарнова.
  • У разі виходу до Фіналів чотирьох чоловіча та жіноча збірні України розігруватимуть медалі у хорватському Осієку та чеській Остраві відповідно.