Збірна України U17 перемогою завершила виступи на Євро-2024 з футболу

Юнацька збірна України з футболу на Євро-2024 серед команд U17, травень 2024 року.
Збірна України з футболу U17. УАФ

Перші очки групового раунду "синьо-жовті" набрали проти господарів чемпіонату.

Юнацька збірна України з футболу завершила виступи на чемпіонаті Європи. В останньому турі підопічні Юрія Мороза переграли Кіпр — 2:0.

Українці втратили шанс на вихід із групи після двох стартових турів, зазнавши поразок у матчах із Сербією (0:1) та Чехією (1:3). Також не набирали очок господарі турніру з Кіпру, які програли два стартових тури із загальним рахунком 1:8.

Як пройшов матч третього туру?

• Обидва голи "синьо-жовтих" у поєдинку забив форвард Дмитро Богданов. Одного разу футболіст дрезденського "Динамо" відзначився в кожному з таймів.
  • У першому таймі Богданов скористався довгою передачею Максима Баршака, вийшов віч-на-віч із голкіпером та відкрив рахунок — 1:0.
  • Одразу після перерви нападник реалізував пенальті, зароблений за фол проти Івана Денисова в штрафному майданчику кіпріотів.

Євро-2024 (U17). Третій тур

Україна — Кіпр 2:0

Голи: Богданов, 30, 48

Турнірна таблиця

1. Чехія — 9 очок (3 матчі), 12:4 (різниця голів)
  2. Сербія — 6 (3), 7:5
  3. Україна — 3 (3), 3:4
  4. Кіпр — 0 (3), 1:10

Україні досі не вдавалося долати групову стадію Євро U17 після семи виступів на чемпіонаті. Перемога над Кіпром стала другою для "синьо-жовтих" в історії основної частини турніру.