Україна U17 розпочала з поразки юнацький чемпіонат Європи з футболу

Україна U17 у матчі проти Сербії
Україна U17 у матчі проти Сербії. Getty Images/Piaras Ó Mídheach

Чим закінчився матч Україна — Сербія.

Юнацька збірна України з футболу стартувала на чемпіонаті Європи-2024. У першому турі українці зазнали поразки від команди Сербії — 0:1.

Євро-2024 — перший континентальний турнір для юнацької збірної України за останні сім років. На чемпіонат "синьо-жовті" пройшли завдяки трьом перемогам в елітраунді відбору з загальним рахунком 8:0.

Першим суперником України стала збірна Сербії. На попередньому чемпіонаті Європи серби дійшли до чвертьфіналу змагань.

Як минув матч Україна — Сербія?

• Українці пропустили вже на другій хвилині зустрічі. З дальньої відстані точного удару завдав півзахисник Душан Макевич.
  • Стартові 25 хвилин зустрічі пройшли за активності збірної Сербії. Лише згодом українці змогли переломити хід подій у матчі та почати атакувати ворота суперника.
  • Гострі моменти від України почали виникати на початку другого тайму. Обидва рази ударів завдавав Богдан Редушко, але щоразу Сербію рятував її голкіпер Вукашин Йованович.
  • Україна продовжувала створювати моменти біля воріт Сербії. Після перерви "синьо-жовті" завдали одразу шести ударів у площину воріт сербів, однак жоден з них так і не реалізували у забитий м'яч.
  • Найкращу можливість у кінцівці мав форвард Богдан Попов. Футболіст вибіг у контратаку, однак пробив у ближній кут — з ударом впорався Йованович. А вже на шостій компенсованій хвилині Степанов бив у дальній кут, але м'яч пройшов поруч зі штангою.

Євро U17. Перший тур

Сербія U17 — Україна U17 1:0

Гол: Макевич, 2

Турнірна таблиця групи А

1. Чехія — 3 очки (1 матч), 5:0 (різниця м'ячів)
  2. Сербія — 3 очки (1), 1:0
  3. Україна — 0 очок (1), 0:1
  4. Кіпр — 0 очок (1), 0:5

Наступний матч Україна U17 проведе проти Чехії у четвер, 23 травня. Для виходу у плей-оф "синьо-жовті" мають фінішувати у топ-2 групи.