Денис Берінчик — новий чемпіон світу в легкій вазі за версією WBO

Денис Берінчик — новий чемпіон світу в легкій вазі за версією WBO

Денис Берінчик — чемпіон світу з боксу в легкій вазі за версією WBO.
Денис Берінчик з титулом WBO у легкій вазі. Top Rank

Перемога над мексиканцем Наваррете роздільним рішенням суддів.

Денис Берінчик вперше в кар'єрі став чемпіоном світу з боксу. В поєдинку за пояс WBO у легкій вазі непереможений українець здолав мексиканця Емануеля Наваррете.

Суперники активно розпочали поєдинок у Сан-Дієго. Берінчик проводив короткі комбінації та на рівних протистояв чемпіону WBO у другій напівлегкій вазі.

Сильний аперкот пройшов у 29-річного Наваррете на екваторі поєдинку, в шостому раунді. Берінчик відповідав власними ударами, декілька з яких добре пройшли в українця у восьмому раунді, зокрема змусивши суперника спертися на канати.

Берінчик краще виглядав на старті "чемпіонських" раундів, які розпочалися із зіткнення головами. Мексиканець, який почав активніше викидатися на суперника, уникнув кровотечі.

Поєдинок завершився гонгом у 12-му раунді — визначення переможця залишили суддям, які роздільним рішенням віддали перевагу Берінчику: 115-113, 112-116 та 116-112.

Для Берінчика перемога стала 19-ю поспіль у професійній кар'єрі. Вперше Денис завершив бій роздільним рішенням суддів.

"Шакур Стівенсон, можливо, Кейшон Девіс. [Реймонд] Мураталла. Не знаю, мені все одно", — прокоментував Берінчик вибір свого наступного суперника після бою.

Відтак українці володіють двома з чотирьох основних чемпіонських титулів у легкому дивізіоні. У травні пояс IBF здобув Василь Ломаченко, технічним нокаутом здолавши колишнього абсолютного чемпіона Джорджа Камбососа.

Хто володіє чемпіонськими титулами в легкій вазі?

  • WBA: Джервонта Девіс (США, 29-0, 27 KO)
  • WBC: Шакур Стівенсон (США, 21-0, 10 КО)
  • WBO: Денис Берінчик (Україна, 19-0, 9 КО)
  • IBF: Василь Ломаченко (Україна, 18-3, 12 KO)
На початок