"Хотів закінчувати кар'єру". Василь Ломаченко — про чемпіонську перемогу над Камбососом і подальші плани в боксі

"Хотів закінчувати кар'єру". Василь Ломаченко — про чемпіонську перемогу над Камбососом і подальші плани в боксі

Василь Ломаченко — Джордж Камбосос, у поєдинку 12 травня за титул IBF із боксу.
Василь Ломаченко — Джордж Камбосос. Top Rank/Mikey Williams

Що сказав новий чемпіон IBF за підсумками бою Ломаченко — Камбосос.

Василь Ломаченко вперше за чотири роки повернув собі звання чемпіона світу з боксу в легкій вазі. У поєдинку Ломаченко — Камбосос він здобув пояс IBF після перемоги нокаутом в 11-му раунді.

Бій Ломаченко — Камбосос став для 36-річного боксера першим після поразки від Девіна Гейні у травні 2023-го. Українець перебував за крок від звання абсолютного чемпіона в легкому дивізіоні, але поступився одностайним рішенням суддів.

Проти Камбососа Ломаченко натомість оформив свій перший нокаут майже за три роки. Українець контролював перебіг подій у ринзі та у понад чотири рази перевершив австралійця за числом влучних ударів.

Після бою новий чемпіон IBF присвятив перемогу батькові і тренерові Анатолію Ломаченку. Також боксер зізнався: після поєдинку проти Гейні розглядав можливість завершення професійної кар'єри.

  • Про значення перемоги над Камбососом:
"Це титул для [батька], бо після поєдинку з Гейні я хотів закінчувати боксерську кар'єру. Я думав, що довів все для себе у боксі. Проте мій батько... Щодня бачив, що він мені надсилав повідомлення, новини про мене".

"Щоразу, коли він мені надсилав відео боїв, хайлайти, я відчував, що він хоче, щоб я продовжував. Що він хоче, щоб я здобув титул. І ось він мені сказав, що хоче, щоб ми зробили це ще раз, що ми маємо побитися ще раз за титул.

Я дуже щасливий, що знову став чемпіоном світу. Це було моєю ціллю, мотивацією. Хочу подякувати моєму промоутеру, [компанії] Top Rank, який надав мені таку можливість, моїй команді, моєму батькові".

  • Про перебіг бою Ломаченко — Камбосос:
"Очікував трішки більшого, але все, що показав Камбосос — ми до цього були готові. Я це бачив у ринзі. Треба було лише демонструвати свій бокс, брати раунд за раундом. Відчував впродовж бою, що можу закінчити його достроково".

"[Здобути перемогу нокаутом] не було ціллю. Це бій за чемпіонство світу, і його треба було закінчити потужно, що я й зробив.

Очікував трохи більшого, але ми дуже серйозно підготувалися до цього бою. Проте підсумок бою вирішує стиль боксу, що і сталося. У нас два різні стилі боксу — у цьому поєдинку мій був кращим".

  • Про подальші плани в кар'єрі:
"Не хочу зараз битися ще. Хочу просто повернутися додому до своєї сім'ї. Останні пів року були важкими, ми ретельно готувалися".

"Бокс — це завжди непросто, у тебе розписаний графік, дієта, важкі тренування. Наразі мені треба відпочити, а вже потім говорити про наступний бій".

Ломаченко — Камбосос: усе про бій за титул IBF

На початок