Хокей: чемпіонат світу
"Суха" нічия до серії булітів, поразка США, 10 шайб у дебютному матчі. Результати першого дня ЧС-2024 з хокею

Збірна Німеччини з хокею на ЧС-2024
Збірна Німеччини з хокею на ЧС-2024. Getty Images

Що відбулося у перший день світової першості в елітному дивізіоні.

Чемпіонат світу з хокею 2024 в елітному дивізіоні розпочався в Чехії. Упродовж наступних 10 днів в Чехії триватимуть матчі групового етапу, за результатами яких визначаться учасники плей-оф та команди, що виелтять на наступний сезон з елітного дивізіону.

У перший змагальний день відбулося чотири поєдинки. У трьох з них закинули 24 шайби, а ще в одному – жодної аж до серії булітів.

Суспільне Спорт – офіційний транслятор чемпіонату світу з хокею в елітному дивізіоні. Дивіться прямі трансляції матчів на телеканалі та сайті Суспільне Спорт.

Результати дня на ЧС-2024 з хокею (п'ятниця, 10 травня)

• Група А: Швейцарія – Норвегія 5:2, Чехія – Фінляндія 1:0 (у серії булітів)
  • Група B: Словаччина – Німеччина 4:6, Швеція – США 5:2

Моменти дня на ЧС-2024 з хокею

• Чехія та Фінляндія зіграли перший "сухий" матч в основний час в еліті світового хокею з 2017 року. Тоді Чехія здолала Норвегію 1:0 завдяки шайбі в овертаймі. Ще одного разу це траплялося в 2011 році – Швейцарія обіграла Францію 1:0 в овертаймі. Але у грі між Чехією та Фінліндяєю на ЧС-2024 голів узагалі не було, аж до серії булітів – повністю "суха" гра.
  • США пропустили дві шайби на останній хвилині уже в порожні ворота, коли намагалися відігратися у матчі зі Швецією – їх поразка з рахунком 2:5.
  • Першу шайбу на турнірі закинула Швейцарія – Свен Андрігетто відкрив рахунок у матчі проти Норвегії та рахунок голів на чемпіонаті загалом.