Україна отримала потенційних суперниць у плей-оф Кубка Біллі Джин Кінг-2024 з тенісу: хто буде серед несіяних

Україна отримала потенційних суперниць у плей-оф Кубка Біллі Джин Кінг-2024 з тенісу: хто буде серед несіяних

Тенісистки збірної України з тенісу у кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг-2024.
Збірна України на Кубку Біллі Джин Кінг-2024. Getty Images/James Gilbert/ITF

Восени українки зіграють за повернення до кваліфікації фінального турніру.

Збірна України зіграє у плей-оф Кубка Біллі Джин Кінг-2024 з тенісу після поразки у кваліфікації. З рахунком 2:3 "синьо-жовті" в квітні поступилися команді Румунії.

Не зумівши вперше в історії відібратися до фінального турніру, Україна боротиметься за повернення у кваліфікацію вже наступного сезону. Для цього збірній необхідно вигравати свою матчеву зустріч плей-оф восени 2024 року.

У плей-оф гратимуть переможені команди з кваліфікації, а також топзбірні з трьох регіональних груп I. Перед жеребкуванням вони будуть поділені та сіяні та несіяні команди — відповідно до розташування в оновленому рейтингу турніру.

Україна, попри поразку, зберегла 18-те місце рейтингу. У плей-оф українки будуть серед числа сіяних і відтак отримали повний перелік потенційних майбутніх суперниць:

  • Нідерланди (21-ше місце рейтингу)
  • Аргентина (22)
  • Китай (23)
  • Австрія (24)
  • Колумбія (25)
  • Сербія (26)
  • Республіка Корея (32)
  • Данія (33)

Серед зазначених команд після переформатування турніру (раніше — Кубка Федерації) Україна досі мала очну зустріч з Нідерландами: у сезоні 2023 року перемогла в плей-оф із рахунком 3:1 після чотирьох ігор.

Нідерланди також стали топзбірною першої регіональної групи Європа/Африка — здолали у плей-оф за перше місце Австрію та Сербію. Китай виграв усі п'ять протистоянь в групі Азія/Океанія, а Колумбія та Аргентина мають по чотири перемоги в Американській групі I.

Переможці плей-оф гратимуть у кваліфікації фінального турніру Кубка Біллі Джин Кінг у 2025 році. Натомість у разі поразки Україна вибуватиме до першої зональної групи Європа/Африка.

На початок