"Справді думали, що я божевільний?" Гарсія здобув сенсаційну перемогу над Гейні у поєдинку з трьома нокдаунами

"Справді думали, що я божевільний?" Гарсія здобув сенсаційну перемогу над Гейні у поєдинку з трьома нокдаунами

Бій між Раяном Гарсією та Девіном Гейні, бокс, Гарсія, Гейні
Бій між Раяном Гарсією та Девіном Гейні. AP/Frank Franklin II

Перша поразка у кар'єрі Девіна.

Американський боксер Раян Гарсія завдав чемпіону світу за версією WBC у першій напівсередній вазі Девіну Гейні першої поразки у професійній кар'єрі. Це сталось у головній події вечора боксу у Нью-Йорку.

На кону поєдинку між Гейні та Гарсією мав стояти пояс WBC. Утім, Раян не вклався у вагову категорію перед боєм, тож не претендував на титул — Гейні натомість міг його втратити у разі поразки.

До поєдинку з Гарсією 25-річний Гейні підійшов у статусі непереможеного боксера: 31 перемога, зокрема у титульному поєдинку з українцем Василем Ломаченком у травні 2023 року. Натомість Раян претендував на 25-ту звитягу у кар'єрі, перед цим зазнавши лише однієї поразки.

Як минув бій Гейні — Гарсія

  • Після активного старту поєдинку з боку Гарсії Гейні зумів нав'язати супернику більш повільний темп. У першій половині бою Девін контролював ситуацію, діючи у прагматичному стилі.
  • Гарсія переламав хід поєдинку у сьомому раунді. Американець виконав серію влучних ударів та відправив суперника у нокдаун — Гейні опинився на настилі вперше у своїй кар'єрі.
  • У наступних раундах Гейні зумів вирівняти ситуацію, однак вирішальні хвилини пройшли за переваги Гарсії. У 10-му та 11-му раундах Девін ще двічі побував у нокдаунах.

  • У підсумку Гейні встояв усі 12 раундів, але бій виграв Гарсія. Раян переміг рішенням більшості суддів — 112:112, 114:110 та 115:109.
  • Таким чином, Гейні зазнав першої поразки у кар'єрі та, за правилами боксу, втратив титул WBC, який став вакантним. Водночас президент WBC Маурісіо Сулейман заявив, що американець насправді зберіг пояс, оскільки Гарсія не вклався у вагу перед поєдинком.

Що сказали боксери після поєдинку?

"Ви всі справді думали, що я божевільний? – сказав після перемоги Гарсія. — Коли я влучаю лівим хуком, це нокаут або нокдаун. Ви, хлопці, ненавидите мене, тому що я красивий і так далі! Але це неправильно, я все життя займався боксом".

Водночас Девін Гейні заявив, що незадоволений своїм виступом, однак сподівається взяти реванш у Гарсії.

"Я розчарований своїм виступом, але показав, що я справжній чемпіон і можу продовжувати битися після нокдауну і травм. Він застав мене зненацька. Ми готувалися до його лівого хуку, але я заснув, і він спіймав мене".

"Хотів би провести реванш. Я дав йому шанс, і це правильно, що він дасть мені шанс у відповідь. Він не зробив вагу, так що я все ще чемпіон", — сказав Гейні.

На початок