Юнацька збірна України з хокею обіграла Австрію в заключному турі ЧС-2024 та зберегла шанси на підвищення в класі

Юнацька збірна України з хокею на чемпіонаті світу-2024.
Юнацька збірна України з хокею. ФХУ

Перемогу приніс дубль Данила Шульги.

Юнацька збірна України з хокею здобула четверту перемогу на чемпіонаті світу-2024. В останньому турі "синьо-жовті" обіграли Австрію з рахунком 3:2.

Україна стартувала в групі IA з перемог над однолітками з Японії (4:1) та Данії (3:1). У третьому турі "синьо-жовті" зазнали першої поразки на турнірі — від Німеччини з рахунком 1:2, після чого обіграли Угорщину (7:4).

Перед заключним туром світової першості українці зберігали шанси на перше місце. Для цього команді Олександра Бобкіна було необхідно перемагати австрійців та розраховувати на поразку лідера групи Німеччини.

Як пройшов матч

• Стартовий період минув без голів. За ударами команди майже мали паритет — 9:8 на користь Австрії.
  • Україна пропустила першою — на 13-й хвилині другого періоду. Перевага австрійців протрималася менше трьох хвилин, перш ніж Богдан Трущенко відновив паритет.
  • Вдруге Австрія забила за дві хвилини до кінця другого періоду, коли швидкий відрив команди довершив Лука Коглер — 2:1.
  • Данило Шульга, автор асисту в епізоді з голом Трущенка, відзначився власною шайбою вже в третьому періоді — нічия 2:2. А за 40 секунд до кінця основного часу Шульга оформив дубль та приніс Україні перемогу — 3:2.

Юнацький ЧС-2024. Дивізіон IA. 5-й тур

Україна U18 — Австрія U18 3:2 (0:0, 1:2, 2:0)

Четверта перемога в Данії дозволила команді Бобкіна стати проміжним лідером дивізіону. Україна підніметься у вищий дивізіон за підсумками ЧС-2024, якщо Німеччина програє Данії в останньому турі — цей матч відбудеться у суботу, 20 квітня. Підвищення в класі за підсумками п'яти турів здобуде лише переможець групи.

ОНОВЛЕНО: Німеччина виграла свій матч з рахунком 6:2 та виграла дивізіон.