Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга
"Арсенал" Олександра Зінченка вилетів з Ліги чемпіонів від "Баварії". Українець провів другий чвертьфінал у запасі

Матч "Баварія" - "Арсенал" у ЛЧ, Ліга чемпіонів, футбол
Матч "Баварія" - "Арсенал" у ЛЧ. REUTERS/Angelika Warmuth

Як минув поєдинок.

"Арсенал" українця Олександра Зінченка вилетів з Ліги чемпіонів. У другому чвертьфінальному матчі лондонці поступились "Баварії" на виїзді — 0:1.

Перший поєдинок між командами у Лондоні завершився унічию — 2:2. Зінченко у тому матчі вийшов на заміну одразу після перерви за рахунку 2:1 на користь "Баварії" та допоміг "Арсеналу" звести гру до нічиєї.

У матчі-відповіді Зінченко знову залишився у запасі "Арсенала". Українець так і не з'явився на полі, а "каноніри" у підсумки зазнали "сухої" поразки.

Як минув матч "Баварія" — "Арсенал"

• У першому таймі команди не відкрили рахунок — 0:0. Гра була досить рівною, при цьому більше ударів у площину воріт завдали гравці "Арсенала" — три проти одного.
  • "Баварія" зуміла відкрити рахунок у середині другого тайму: Йозуа Кімміх увірвався у штрафний майданчик та влучно пробив головою після подачі у виконанні Рафаела Геррейру.
  • Мінімальний рахунок зберігся до кінця поєдинку — "Арсенал" не зумів відігратись. Головний тренер "канонірів" Мікель Артета використав три заміни, однак Олександр Зінченко на поле не вийшов.
  • У підсумку 1:0 на користь "Баварії" — мюнхенський клуб зіграє у півфіналі ЛЧ вперше від сезону 2019/20, коли востаннє виграв турнір.

У півфіналі Ліги чемпіонів "Баварія" зустрінеться з переможцем пари "Манчестер Сіті" — "Реал". У матчі-відповіді між цими командами наразі триває овертайм після 1:1 в основний час (перша гра — 3:3).

Що відомо?

• Для Зінченка це був перший сезон в ЛЧ у складі "Арсенала". Лондонський клуб у 2023 році повернувся у турнір після шестирічної паузи.
  • Зінченко відіграв за "Арсенал" у Лізі чемпіонів 2023/24 шість матчів та не відзначився результативними діями.
  • "Арсенал" продовжує боротьбу за титул в АПЛ. Після 32 матчів "каноніри" йдуть на другому місці, наступний матч вони проведуть 20 квітня на виїзді проти "Вулвергемптона".