П’ять українських тенісисток увійшли до основної сітки Ролан Гаррос-2024: хто зіграє на турнірі

П’ять українських тенісисток увійшли до основної сітки Ролан Гаррос-2024: хто зіграє на турнірі

Еліна Світоліна - одна з п'яти українок, що зіграє на Australian Open
Еліна Світоліна - одна з п'яти українок, що зіграє на Australian Open. Фото: Robert Prange/Getty Images

Змагання в Парижі стартують 20 травня.

В основній сітці паризького турніру Грендслем Ролан Гаррос стартують п’ять українських тенісисток. За п’ять тижнів до початку кваліфікаційних раундів організатори оприлюднили список тенісисток, що зіграють в основній сітці змагань.

Безпосередньо до основної сітки потрапила перша ракетка України Еліна Світоліна. Тенісистка посідає 18-ту сходинку світового рейтингу WTA. В цьому сезоні українка через травму достроково вибула з Australian Open: не змогла дограти матч 1/8 фіналу проти чешки Лінди Носкової.

Заявлені у Парижі також Марта Костюк та Даяна Ястремська. Обидві українки вперше в кар’єрі вийшли у чвертьфінал першого Грендслему сезону, Australian Open. Костюк також вперше в цьому сезоні вийшла в півфінал серії WTA 1000 (Індіан-Веллс).

В основну сітку потрапила й Ангеліна Калініна. Найкращий результат Калініної в нинішньому сезоні — вихід до півфіналу WTA 250 в американському Остіні.

Останньою з українок в заявці є Леся Цуренко. Для Цуренко прийдешній Ролан Гаррос стане десятим у кар'єрі — серед чинних українських тенісисток це другий найвищий показник (після Світоліної — 11-й розіграш).

Що відомо

  • Усі українки, які потрапили до основної сітки паризького турніру, вже вступали на Ролан Гаррос. Світоліна водинадцяте зіграє в основі, Цуренко – вдесяте, Костюк та Ястремська – вп’яте, Калініна – вчетверте.
  • Після оновлення рейтингу WTA Леся Цуренко піднялась на одну сходинку: тепер посідає 41-ше місце.
  • Основна частина Ролан Гаррос цього року стартує 20 травня. Звання чемпіона у чоловіків захищатиме Новак Джокович, у жінок — Іґа Швьонтек.
На початок