"Найкращий нокаут усіх часів". Бій в UFC завершився шаленим нокаутом на останній секунді: відео

"Найкращий нокаут усіх часів". Бій в UFC завершився шаленим нокаутом на останній секунді: відео

Переможець бою отримає 600 тисяч доларів додаткових призових за це.

П'ять раундів по п'ять хвилин – це типова тривалість бою в UFC. Усього кілька разів в історії траплялися випадки, коли результат вирішувався на останній секунді.

Один з таких нокаутів відбувся на ювілейній події для промоушну – UFC 300. У бою за "титул" BMF (він є не офіційним) зійшлися 32-річний Макс Голловей та 35-річний Джастін Гейджи (був володарем "титулу").

Бійці пройшли фактично усю дистанцію поєдинку, перевагою володів Голловей і йому треба було просто дочекатися кінцівки, але останні 10 секунд змінили фактично все. У центрі рингу Голловей та Гейджи влаштували обмін ударами – і за секунду до кінця бою Макс відправив суперника у нокаут.

Відео нокауту від Голловея у бою проти Гейджи

"Це найкращий нокаут усіх часів", – викрикнув одразу коментатор бою Джо Роган, який відомий своєю емоційністю.

Після перемоги Макс Голловей заявив, що він хоче отримати максимальні призові за цей бій. Тобто отримати звання найкращого перформенсу та найкращого бою UFC 300. Дейна сайт, президент UFC, пізніше підтвердив, що саме Голловей отримає обидві відзнаки.

А це означає, що додатково Макс отримає 600 тисяч доларів – Вайт пообіцяв авторам найкращих "моментів" UFC 300 призові у розмірі 300 тисяч доларів.

Що таке BMFbaddest mother****er титул

  • Це звання, яке запровадили в UFC у 2019 році. Цей титул не є офіційним.
  • Уперше був розіграний у 2019 році, після того – його повернули у 2023 році. І Джастін Гейджи став другим володарем "поясу".
  • Відтак, Гейджи став також першим володарем "поясу", який проводив його захист – і програв.
  • Усі володарі "поясу" BMF: Хорхе Масвідаль, Джастін Гейджи, Макс Голловей.
На початок