Україна U19 з поразки стартувала в другому відбірковому раунді Євро-2024 з футболу серед жінок: турнірна таблиця

Юніорська збірна України з футболу серед жінок (U19) у відборі Євро-2024.
Збірна України U19. Фото: FFA

В першому турі українок переграли однолітки з Франції.

Збірна України U19 стартувала в другому раунді відбору жіночого Євро-2024. У першому турі "синьо-жовті" поступилися команді Франції — 0:2.

Підопічні Наталії Ігнатович упевнено виграли групу в першому раунді кваліфікації. У жовтні 2023 року з рахунком 6:0 українки розгромили Вірменію та Люксембург, а у вирішальному матчі лідерок здобули вольову перемогу над Північною Македонією (2:1).

У другому раунді Україна мусить посідати перше місце для виходу на Євро. Проте вже на старті змагань юніорська збірна програла головним фавориткам із Франції, що на жеребкуванні перебували в першому кошику посіву.

Як пройшов матч

• До перерви команди не забивали. Воротарка українок Варвара Новікова за 45 хвилин здійснила шість сейвів, натомість "синьо-жовті" не завдавали ударів по воротах.
  • Попри тотальну перевагу француженок, вперше фаворитки відзначилися лише на 73-й хвилині. Крапку в матчі вже у компенсований час поставила Мейлін Менді — 2:0.
  • Франція за матч завдала 35 ударів, з яких 12 припали в площину воріт Новікової. Україна так і завершила поєдинок без ударів по воротах.

Кваліфікація Євро-2024. Другий раунд. 1-й тур

Франція — Україна 2:0

Україна завершує перший тур на третій сходинці в групі. Останнє місце посідає Чехія, яка в паралельному матчі пропустила чотири "сухих" голі від Норвегії.

Група А4. Турнірна таблиця

1. Норвегія — 3 очки (1 матч), 4:0 (різниця голів)
  2. Франція — 3 (1), 2:0
  3. Україна — 0 (1), 0:2
  4. Чехія — 0 (1), 0:4

Кваліфікація Євро-2024: що відомо

• Остання команда за підсумками трьох турів вибуватиме до дивізіону В у кваліфікації наступного жіночого Євро-2025.
  • У наступному матчі суботи, 6 квітня, українки зіграють із Чехією. Паралельно свій матч проводитимуть лідерки квартету з Франції та Норвегії.
  • Другий раунд відбору визначить сімох учасниць Євро-2024. Автоматично на турнір у статусі господарки відібралася Литва.