Даяна Ястремська виграла перший сет 6:0, однак не змогла пробитись до третього кола WTA 500 у Чарлстоні

Даяна Ястремська на турнірі WTA
Даяна Ястремська на турнірі WTA. Фото: Andy Wong/AP Photos

Перша представниця України завершила виступи на турнірі.

Українська тенісистка Даяна Ястремська припинила виступи на турнірі WTA 500 у Чарлстоні, США. У трьох сетах тенісистка зазнала поразки від представниці Польщі Магди Ліннет.

Ястремська отримала 13-й номер посіву, завдяки чому пропускала стартовий раунд змагань. Представниця Польщі натомість розпочала виступи з першого кола, де здолала хорватку Петру Мартич (6:3, 6:4).

Після півфіналу Australian Open-2024 українська тенісистка провела дев'ять матчів і виграла лише три. Після історичного для себе результату в Австралії Ястремська не вигравала на одному турнірі більше одного поєдинку. Востаннє спортсменка виграла на WTA 1000 у Маямі та пройшла у третє коло турніру.

Як минув матч Даяни Ястремської

• В 1/16 турніру Ястремська протистояла представниці Польщі Ліннет, 63-й ракетці світу. Спортсменки зустрічались на корті шість разів і вперше на ґрунтовому покритті.
  • У першій партії Ястремська одразу вийшла вперед і завершила її розгромною перемогою 6:0.
  • У другому сеті тенісистки йшли на рівних. Ключовим моментом другої партії став десятий гейм, у якому Ліннет зробила сетпойнт і закрила партію з рахунком 6:4.
  • У вирішальній, третій партії за рахунку 2:2 полька виграла три гейми поспіль. Ястремська намагалась зрівняти рахунок і взяла один гейм. Але Ліннет вирішила долю матчу: зробила матчпойнт і завершила партію 6:3.
  • Матч тривав 1:48 години. Ястремська за матч зробила лише один ейс, а також припустилась трьох подвійних помилок.

WTA 500. Чарлстон, друге коло

Даяна Ястремська (Україна) – Магда Ліннет (Польша) 1:2 (6:0, 4:6, 3:6)

Хто така Даяна Ястремська

• 23-річна українська тенісистка, представниця Одеси.
  • Впродовж кар'єри виграла три одиночні турніри WTA.
  • Особистий рекорд Даяни на турнірах Грендслем – вихід у півфінал Australian Open-2024.
  • В оновленому рейтингу WTA тенісистка піднялась на одну сходинку: тепер займає 32-ге місце.