"Найкращий бій у моїй кар’єрі". Український боксер Богачук став тимчасовим чемпіоном світу

"Найкращий бій у моїй кар’єрі". Український боксер Богачук став тимчасовим чемпіоном світу

Сергій Богачук здобув титул тимчасового чемпіона світу з боксу
Сергій Богачук здобув титул тимчасового чемпіона світу з боксу. Getty Images

Як українець здобув чемпіонський титул.

Український боксер Сергій Богачук здобув тимчасове чемпіонство світу за версією WBC у першій середній вазі. Українець здолав американця Браяна Мендосу.

Богачук мав запланований поєдинок з американцем Себастьяном Фундорою за титул чемпіона світу за версією WBC у першій середній вазі. Утім, бій скасували після зриву головної події вечора – поєдинку між американцем Кітом Турманом та австралійцем Тімом Цзю. Суперників змінили, і у ніч на 31 березня в Лас-Вегасі відбулось два поєдинки з оновленим складом: Богачук – Мендос та Фундора – Цзю.

Для Сергія Богачука це перший чемпіонський бій у кар’єрі і одразу переможний. Поєдинок за пояс тривав усі 12 раундів.

Богачук уперше в кар’єрі не завершив бій нокаутом. Попри це, українець переміг одноголосним рішенням суддів: 118-110, 117-111, 117-111.

У рингу український боксер одразу після бою сказав, що попри те, що Мендоса сильний суперник, він почувається сповненим сил. Боксер зазначив, що провів найкращий бій у своїй професійній кар’єрі.

"Хоча пройшли 12 раундів, я почуваюся чудово. Мабуть, я можу провести ще 12 раундів. Це було легко, чудові відчуття. Я був готовий до цього бою. Це був дуже важливий поєдинок у моїй кар'єрі. Мабуть, найкращий бій у моїй профі-кар'єрі. Тепер я задоволений. Я – чемпіон світу.

Мендоса – відмінний боксер, має великий досвід, і він у хорошій формі. У попередньому бою Мендоса нокаутував Фундору, чудового боксера. Для мене це був серйозний суперник", – цитує слова Богачука Sport.ua.

Також Богачук заявив про наміри здобути й інші чемпіонські пояси. Боксер хотів би провести бій з американцем Себастьяном Фундорою, який у головній події вечора переміг австралійця Тіма Цзю і здобув чемпіонські пояси WBC та WBO.

"Я хочу стати найкращим, хочу стати чемпіоном світу, хочу зібрати усі титули. Давайте, хлопці, я готовий битися з найкращими суперниками. Хочу стати абсолютним чемпіоном світу", – підкреслив український боксер.

Хто такий Сергій Богачук?

  • 28-річний український боксер. Виступає в першій середній вазі.
  • Після бою з Мендосом на його рахунку 24 перемоги (23 - нокаутом) та єдина поразка на професійному рингу, якої він зазнав у березні 2021 року від американця Брендона Адамса.
  • Став тринадцятим українцем в історії професійного боксу, котрий здобув титул чемпіона світу.
  • Володіє поясом WBC Continental Americas. Другий боксер у рейтингу WBC у першій середній вазі.
На початок